Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan viszonyultok ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok ha egy fiú tangát hord?

Figyelt kérdés
Milyen véleménnyel vagytok ha nekem tetszik a noi tanga meg kenyelmes? Igaz bevág de a pánt a fenékben izgató. Nem masok előtt mutatkozni akarok, meleg sem vagyok. Csak szimplán kényelmes. Milyen tangákat ajánlotok? Vagy esetlek féltanga ? Melyik a legkényelmesebb? Vélemény errol az egészről?

2020. febr. 28. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha ez véletlen nem kamu kérdés...engem totál nem érdekel te mit hordasz, de ha én meglátnék egy pasin tangát, behánynék.
2020. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Gáz
2020. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Őszinte leszek,s..rrá röhögöm magam!
2020. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Én már azt sem értem,miért hetero kategória? Ha kislányt akarsz játszani,csak rajta, de ne csodálkozz, ha betalál valaki. Normális férfi csak nőn tud ilyet elképzelni. Undorító egy szőrös férfi pitsán.
2020. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Hányszor teszed fel ezt a kérdést? Önmagad akarod igazolni? Hogy milyet ajánlok?

Piros csipkét. De a fehér se rossz.

2020. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

1. Létezik direkt férfi tanga, nem csak olyan vicces, amit a szexshopban árulnak, de meg nem mondom, melyik márka. Nekem régen, még a 2000-es évek elején volt egy fehér meg egy kék Skinny pamut férfi tangám.


2. Nekem 10/10-es férfi fenekem van, ezért gondoltam azt még fiatalabb koromban, hogy jól áll a tanga. És az is kellett hozzá, hogy az akkor csajom is mondta, hogy vegyük meg, neki nagyon bejött. Ha nem így lett volna, nyilván nem vásárolom meg. Nem hordtam folyton, csak mikor olyan hangulatom volt (magasabban volt a libidóm).


3. Mai fejjel úgy látom, a tanga kizárólag a kigyúrt és borotvált vetkőzőfiúkon vagy a bodybuilder-versenyzőkön nem röhejes, csakis ott és azon alkalomból, kvázi munkaruhaként / a tevékenységhez illő felszerelésként (mint az alpesi sízőkön a passzos ruha). Egyébként a hétköznapi párkapcsolatokban egyáltalán nem erotikus hatást érsz el vele, hacsak a csajod valamiért kifejezetten nem arra gerjed, hogy a pasiján tanga van.

2020. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Hogyan viszonyulnék ehhez pasiként??

Hát azt tartanám róla, hogy más pályán játszik!!

Tudod ott kint a homokozóban :)

2020. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Az Omszki tónál szoktak lenni azok a fiúk akik tangát hordanak.Menj ki hozzájuk.És tőlük kérj tanácsot.
2020. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
otto.hu
2020. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Én szeretem a pasin a tangát. Full meleg vagyok! Irtam neked privit, miért nem válaszolsz?
2020. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!