Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek róla ha egy...

Mi a véleményetek róla ha egy fiú tangát hord? Lányok hogy viszonyultok ehhez a témához? 19f

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem vagyok oda érte,nyáron hordanám a praktikussága miatt.Persze buliba nem venném föl meg olyan helyen ahol még megláthatják pl.:edzésen.De pl. nyáron eljárok futni,biciklizni meg néha füvet nyírok,kertet rendezek tehát csak ilyenkor hordanám.Ja és heteró vagyok.

2013. dec. 29. 20:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%

Borzalmas .... nem számít hogy hetero vagy a tangát lányoknak találták ki és ha egy pasi ilyet hord akkor csak az jut eszembe hogy metroszexuális, hiú, b*zi

Az a normális ha a férfi mind viselkedésben öltözködésben különbözik a nőtől. De ha már nőkre jellemzően cselekedik (szőrtelenítés, köörmfestés, sminkelés, hajvasalás tangahordás)...akkor nem is tekinthető igazi férfinak.

2013. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tehát akkor te a hónaljszőrös fiúkat szereted? :D
2013. dec. 29. 20:19
 3/24 A kérdező kommentje:
De am meg akkor inkább nem hordok alsóneműt ha ennyire rosszak a férfitanga előitéletei :D
2013. dec. 29. 20:20
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
Maradj a boxernál.
2013. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
undoritó!páromnak is van,de hál istennek nem hordja,be is b*szna!
2013. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
Pfúúúj ... Nehogy hordj! Igenis visszataszító! Ha heteró vagy SOHA!
2013. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

Én jó pár éve tangát hordok. :) Barátnőm beszélt rá egyik nyáron, amikor gatyarohasztó meleg volt. Kipróbáltam, és nem bántam meg, azóta hordom, de már nem csak nyáron, hanem mindig. Igazából tök kényelmes, kényelmesebb a normál alsónál is, a boxernél meg 100x jobb. :) Bár a boxert sose szerettem, szerintem az egy elég idétlen valami.


Páromon kívül láttak már benne egy páran, voltak köztük korombeli haver csajok is, nekik bejött, mert kérdés nélkül mondták, hogy jól néz ki, meg nagyon vagány. :) Szóval szerintem sok csajszinak bejön, aki nem túl prűd ilyen tekintetben. :)

2013. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy ide kapcsolódó szavazás, meglepő eredménnyel:

[link]

2013. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%
hát azt gonsolnám hogy tuti nem hetero a pasi.... egyáltalán nem tetszene ha a párom tangát hordana.
2013. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%
inkább boxert hordjon a párom mint tangát,és hál istennek nem is hordaná
2013. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!