Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom belém élvezett el....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom belém élvezett el. Semmilyen védekezés nem történt. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 13:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Elég gyökér a csávó. Szerencsére sikerült megoldani. Ezért jobb a szopás, abból nem lesz gyerek ;)

Egyébként naptár módszerrel lehetne így is csinálni de az necces lehet ha nem tudod mit csinálsz. Mi a barátnőmmel évekig csináltuk úgy és nem lett gond.

2020. febr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Pontot tettem az ügy végére.Dobtam a csávót.De majd meg szakad a szivem.
2020. márc. 1. 07:42
 23/33 anonim ***** válasza:

Hidd el, életed egyik legjobb döntését hoztad!

Ez a pasi nem érdemelt meg téged.

2020. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, ne hagyd, hogy esetleg visszakönyörögje magát. Ha ennyire felelőtlen és aljas is, hogy még ki is röhög, eskü én elterjeszteném róla az igazságot, hogy mire képes.
2020. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Mit csináljak nagyon könyörög,hogy fogadjam vissza?
2020. márc. 1. 16:24
 26/33 A kérdező kommentje:
Állandóan írogat,hogy többet nem csinál ilyet,fogadkozik,hogy szeret nem tud nélkülem élni.Most mi legyen?
2020. márc. 1. 16:26
 27/33 anonim ***** válasza:

Nézd: ez a pasi lefektetett, felelőtlenül beléd élvezett, hozzád dobott 5000 Ft-t, de már plusz 1500-at nem értél meg neki! Kispályás csóringer fikamatyi!

Még attól se ájulj el, ha esetleg ki akarná fizetni a Nagyidnak a kölcsönkért pénzt!

Nem egy értékes darab!

De ha nem tudsz nélküle élni, akkor az már a te dolgod...

2020. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát mérlegelni kell, mert ha tényleg csak egyszeri eset volt akkor fogadd vissza, mert te is szereted, csak ne történjen ilyen megint
2020. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Voltak ezen kívül sok más gondjaink is,ez csak hab volt a tortán.A nagyim is azt mondja,hogy hagyjam ott a fenébe.Biztat,hogy lesz nekem jobb is.A szüleimnek meg nem merem elmondani a történteket.
2020. márc. 1. 18:36
 30/33 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened nemtudom milyen a csávó de nyilván rossz neki is
2020. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!