Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen volt a legelső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen volt a legelső maszturbálásotok?

Figyelt kérdés
Én anno mikor szülők nem voltak otthon elkezdtem és meglepődtem amikor a végén a g*ci csak úgy kijött, nem is nagyon tudtam hogy mi hogy működik.
2020. márc. 1. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A másik szobából mégiscsak úgy kijött a geczi?
2020. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudtam, hogy mi az...visszagondolva nem tudom, hogy lehetséges. Egy műanyagüveget próbáltam megdugni, de én nem tudtam azt se mi az az orgazmus, nem számítottam rá.. és egyszer csak megtörtént és krvára meglepődtem :D:D:D belilult a farkam tőle nyilván nem erre van kitalálva..azt előbb utóbb összeállt a kép, hogy talán ez kézzel is működik :D
2020. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha én arra emlékeznék.
2020. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Párnát dugtam a pizsialsómba, és a fütyimhez szorongattam, közben arra gondoltam, hogy kisbaba vagyok és anyukám rátenyerel elől a pelenkámra. Amikor elélveztem nagyon meglepődtem.
2020. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Napokon keresztül beszélgettem egy nővel, nagyon izgató volt a hangja. Folyton kanos voltam, így rátévedtem egy erotikus oldalra, ahol nagymellű középkorú nők voltak (mint akivel beszéltem), nagyon merev lettem. Maszturbáltam széken ülve, közben nagyon elfáradt a kezem, alig bírtam már csinálni, de egyszerűen annyira jó volt, hogy nem hagytam abba. Végén közel 2 méterre felspriccelt, majdnem olyan lett a plafon is de szerencsére épp nem érte el, és kb az egész visszaesett rám. Nagyon nevettem, egész nap bizsergő érzésem volt. Azóta se volt olyan intenzív érzésem és mennyiség se.
2020. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát jó régen volt, de azért elég jól emlékszem. 14-15 évesen sem tudtam semmit a maszturbálásról. Arra viszont rájöttem, hogy milyen jó ha feláll és huzogatom a bőrt rajta. És hát néha szántam rá időt és csinálgattam. Egy idő után amikor húzogattam megjelent az előváladék. Azt hittem, hogy ez a termékenyítő anyag. Azután rájöttem mennyivel jobb ha azt a nyúlós síkos anyagot szétkenem a makkomon. És ezután amikor már elég sokáig úgy ingereltem a makkom, hogy ami folyamatosan kiszivárgott szétkenem rajta egyszer csak valami szokatlan de jó érzés jött. Nem hagytam abba és simiztem még. És akkor elkezdett lüktetni és kispriccelt a spermám. Nagyon megilyedtem meg majdnem el is ájultam, de nagyon jó volt. Az egész testem remegett. És akkor hamar rájöttem mi történhetett. Másnap már tudatosan csináltam és vártam az elélvezést. Az az első volt a legnagyobb élvezésem.
2020. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hason fekve néztem a tévében olyasmit, ami izgató volt (akkor még nem is tudtam, hogy miért tetszik annyira, de már érdekesnek találtam) és egyszer csak éreztem, hogy megmozdul a péniszem. Meglepődtem, de jó érzés volt, ahogy nekidörgölődött a nadrágnak/ágynak. Ezután gyakran csináltam ezt, mert mindig finom érzés volt, mígnem egy napon hirtelen "nagyon jó" lett: életemben először elélveztem. Másnap is próbálkoztam, akkor nem sikerült, de nem adtam fel. Tovább kísérleteztem és egyre gyakrabban és biztosabban jutottam el az orgazmusig. Kezdetben a csípőm ösztönös mozgatásával igyekeztem fokozni az érzést, aztán nemsokára rájöttem hogyan tudom kézzel izgatni magam.
2020. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!