Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért imádok meztelenkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért imádok meztelenkedni?

Figyelt kérdés

Itthon, ha egyedül vagyok imádok meztelenül lenni, ahogy bele nézek a tükörbe teljesen benedvesedek ettől a helyzettől. A múltkor az is nagyon izgató volt számomra, amikor csengett, meztelenül voltam, gyorsan magamra kaptam egy vékony, átlátszó ruhát, és úgy nyitottam ajtót a szomszédnak aki csak át adta a levelemet, amit hozzá dobtak át. Teljesen felizgultam erre a helyzetre, ahogy ott állok előtte ilyen lenge öltözetben és végig nézett rajtam. Aztán amikor becsuktam az ajtót, nagyon jót masztiztam erre:)


Olyan eset is volt, ami szintén nagyon izgató volt számomra, amikor a teraszon ruha nélkül napoztam (nyáron) és amikor el sétáltak az emberek, nagyon felizgultam! Miért imádom ezt a helyzetet /érzést? 18/L


2020. márc. 1. 18:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*amikor csengettek
2020. márc. 1. 18:40
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Költözhetnél a szomszédba😍
2020. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják, hogy exhibicionizmus!
2020. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer találkoznék ilyen lánnyal :)
2020. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megtudom érteni.Én is imádom az ilyen helyzeteket.
2020. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Szintén meg tudom érteni. Én is imádok meztelenkedni, és próbálok is minél többet. Nagy álmom hogy egyszer csak úgy meztelenkedjek egy full ismeretlen pasinak, masztizzak előtte stb..

18/L

2020. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 Nekem iis nagy vágyam ez:D
2020. márc. 1. 19:02
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Itt vagyok teszt alanynak.

Eljátszanám neked a pizza futár.

2020. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#10 Várlak :D
2020. márc. 1. 19:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Szuper
2020. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!