Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért imádok meztelenkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért imádok meztelenkedni?

Figyelt kérdés

Itthon, ha egyedül vagyok imádok meztelenül lenni, ahogy bele nézek a tükörbe teljesen benedvesedek ettől a helyzettől. A múltkor az is nagyon izgató volt számomra, amikor csengett, meztelenül voltam, gyorsan magamra kaptam egy vékony, átlátszó ruhát, és úgy nyitottam ajtót a szomszédnak aki csak át adta a levelemet, amit hozzá dobtak át. Teljesen felizgultam erre a helyzetre, ahogy ott állok előtte ilyen lenge öltözetben és végig nézett rajtam. Aztán amikor becsuktam az ajtót, nagyon jót masztiztam erre:)


Olyan eset is volt, ami szintén nagyon izgató volt számomra, amikor a teraszon ruha nélkül napoztam (nyáron) és amikor el sétáltak az emberek, nagyon felizgultam! Miért imádom ezt a helyzetet /érzést? 18/L


2020. márc. 1. 18:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem, most abban a korban vagy, hogy éjjel-nappal dugnál. Használd ki, most vagy a legjobb korban és a legszebb erre.
2020. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Képküldésre nem izgulsz fel? Az is majdnem olyan jó mintha élőben mutogatnád magad :)
2020. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék egy ilyen szomszéd Lányt...

Egyébként Én is imádom az ilyen dolgokat! Izgis helyen meztelenkedést masztizást is.

2020. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az ezt kedvelő lány hozzászólók, kérdezők nagy része feltehetőleg kamu, az ilyen fiúk persze igaziak. De remélem, hogy ráakadok egy hasonló jellegű partnerkereső oldalra, ahol kicsit extrémebb témákban találhat egymásra a kereslet és a kínálat (bár pasikból a túlkínálat elkerülhetetlen). Egy ilyen oldal lehetett régen az eropolis (.hu), én is későn találtam rá.

33/F

2020. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egyedül, hatalmas feeling főleg szabadban pl egy meztelen kirándulás ....
2020. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még tart ez a fétised?Írj róla izgató még olvasni is! Pl.kiléptél úgy a lakásajtón,hogy meztelen voltál? De persze senki nem látott meg? .... Vagy tervezel ilyen merek? Dolgot? Irj róla,dobd fel a hangulatot! :-O
2020. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért a fiú hozzászólók az IGAZIAK! ??? ...és a LÁNY hozzá szólók a KAMU hozzászólások! Persze,lehet ez statisztikailag igaz! De lányokat is felizgathat a meztelenkedés érzése! Ők is lehetnek mutogatós nénik,ha már a pasikat annak tartják e tekintetben! Mondjuk a lányoknál ha ez puszta exhibicionizmusból és szexuális indittatásból van,vagy lenne,a nemi izgalmat is jobban palástolni tudják,mint adott esetben egy férfi! És igy a társadalom is sokkal toleránsabb egy meztelen nő látványával mint egy férfi látványával,ha a meztelenség olyan helyen történne,ahol az nem szabad,nem ildomos. Meg sokkal elnézőbbek vagyunk a szebbik nemmel,ha meztelenül mutatközna pl egy ajtő kinyitása alkalmával,mint egy pasi példa képen! De nem tudom? És külön kell választani a naturizmust,nudizmust és a pusztán szexuális tartalmű meztelenkedést. De izgalmasnak biztos izgalmas mind két nem számára,aki meztelen és ezt valamikép felfedi idegen előtt.
2021. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdezed, miért ilyen izgató ez számodra? ...Pont azért amiért egy ilyen kis exhibicionista látens mutogatós hajlammal megáldott pasinak is izgalmas! Lényeg az, hogy ezzel a meztelen léteddel békülj ki és senkit ne sértsen az ilyen meztelen állapotod! Na ez az a része, ami csak akkor dől el, ha már meglátott az az idegen,vagy nem is idegen aki nem számít rá, hogy meztelenül mutatkozol előtte!... Innentől jöhetnek a gondok! Habár, a lányok, hölgyek meztelenkedésével valamiért elnézőbb a társadalom! De ha ez izgat akkor javaslom,látogass el nudista strandra, vagy olyan wellness szaunába ahol elfogadott és megengedett ez a meztelen lét! Idővel nem izgató hanem mindennapos érzés lesz és akkor már nem a szexualitás jut eszedbe róla hanem csak akkor és ott meztelenkedsz ahol ez helyénvaló és elfogadott! (De esetleg írd meg, mi az ami téged ebben izgat, mi vitt odáig, hogy ez számodra izgatóvá vált és késztetést éreztél, hogy a fent leírt szituációkban meztelen legyél. Esetleg látott,vagy láttak e meg és ez izgatott e téged. Valamint milyen fogadtatása volt?
2023. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!