Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Imadok meztelenkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Imadok meztelenkedni mások elött is akár, egyszerűen felizgat a szitu. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ma reggel erőssen álló farokkal mentem ki cigizni, és a szomszéd pont kint volt (nő) nem estem pánikba, folytattam a cigizést, úgy gondoltam ilyen melegben tök normális, ha meztelen az ember, meg reggel is van, persze hogy felállt. Nekem tetszett a helyzet, és büszke is vagyok a méretemre. :D de azért kivancsi vagyok, egy nő ilyen szituban mit gondol, mit érezhet?

2015. aug. 9. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Engem is izgat a szituáció, csak azzal a különbséggel, hogy nekem jóval az átlag alatt van a méretem, így az izgat, ha a nők cikiznek és kinevetnek emiatt. :P
2015. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jobb ha tudod hogy a maga mutogatást büntetik.
2015. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A magamutogatást lehet, de a torveny nem irja elő,hogy a reggeli kávé mellé oltozzek fel :D
2015. aug. 9. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egész nyáron meztelenül vagyok itthon,régebben izgatott,ma már 55 évesen észre sem veszem.Szomszédasszony szokott úgy jönni,hogy :mehetek? vagy recskázol? :-D
2015. aug. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Én nő vagyok én én is szoktam meztelenül kávézni, napozni az erkélyen.
2015. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Engem izgatna ha ilyet latnek. Merre szokott ez tortenni?😂

18l

2019. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!