Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a párotoknak nem állna fel?

Figyelt kérdés

Szinte mindig ő kezdeményezi a szexet, amikor találkozunk (heti 2x, 3x ) szinte mindig szexelni akar. Sose hárítottam el a közeledését, mindig gyorsan felizgulok rá. De a múltkori alkalommal hiába simogattam, hiába kényeztettem orálisan nem állt fel neki normálisan. kb. 10 perc próbálkozás után abbahagytam. Erre elkezdett nyaggatni hogy csináljam még... Mondtam, hogy nem szeretném tovább csinálni, nem látom értelmét, csináljon magával valamit ha akar. Ennek ellenére tovább nyaggatott, amire én nagyon ideges lettem, teljesen elment a kedvem az egésztől. Felöltöztem és elkezdtem vele kiabálni, hogy mi a fenének kezdeményez akkor szexet ha valami baja van (nem tudom mi lehet, sok minden eszembe jutott: fáradt, nem kíván, beteg...). Persze megsértődött, azóta nem beszéltünk.

Nekem nagyon sz@rul esett, mert persze arra gondoltam hogy biztos velem van baja, nem tetszem neki. Ő meg persze nem mondott arra semmit, hogy mi baja van. De nem értem akkor minek kezdeményezte a szexet, ha közbe meg nem akarja. 27/N



2020. márc. 3. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Már nem kíván. Keress mást.
2020. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem állt fel hogy szoptad? A plöttyedt puha kukit kapkodtad be?

Lehet fáradt volt vagy már ki verte vagy egyszerűen nem volt hangulatban ...

Gondolom te se akár mindig folyton dugni

2020. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Ne haragudj kérdező, de te nagy hülyeséget csináltál! Nem tudhatta előre h nem fog neki felállni. Bárkivel előfordulhat. Viszont ahogy te kezelted az szörnyű. Szegény lehet még jobban rástresszelt, pedig alapból is kellemetlen lehetett neki.

Ez az én véleményem csak, de szerintem rosszul kezelted nagyon a dolgot, még akkor is ha eröltette az orált :/

2020. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Viszont nem kellett volna kiabálni


Legközelebb Ő is üvöltse le a fejed mert száraz a nuni és nem csillog a nedvességtől?

2020. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért kiabáltam vele, mert hiába mondtam, hogy részemről befejeztem, nincs már kedvem tovább csinálni, ő továbbra is engem csesztetett, hogy csináljak valamit. Nem volt kötelező hogy szexeljen velem, megértettem volna, hogy most nincs kedve. De ezt nem tudom tolerálni, hogy ő erőlteti, aztán meg fel se áll neki normálisan.
2020. márc. 3. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem így ahogy te...

Nem lennék ennyire bunkó. Ez bárkivel megeshet egyszer kétszer, nincs ezzel semmi baj.

2020. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Még neked esett szharul?

Ő mit szóljon hozzá??

Itt meg elvárjátok hogy foglalkozzanak veletek?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell kapásból a lelkébe vágni. Meg kellett volna kérdezni,a miértet.
2020. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Hát csillagom, akár így, akár úgy történt már teljesen mindegy. Ha nektek ennyi türelmetek van egymáshoz, ennyi megértés szorult belétek a másik iránt akkor jobb is hogy ezt a kapcsolatot lezártátok.

Azért nem volt türelmed, mert nem szereted a pasit, egyszerűen a napi frusztrációidat ráöntötted, kitört belőled.

Azt viszont a köv. kapcsolatodban tanuld meg, hogy legyél türelmes a férfiak sem robotok, nem vagyunk gépek.

2020. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Pasi vagyok és ahogy nézem a többi hozzászólót, vagy nem értelmezték a kerdező mondatait vagy a végére elfelejtették a közepét.


Nekem is volt már, hogy nem kívántam. Előfordul barkivel. Vagy hiába kívántam be kellett látnom, hogy hulla fáradtan nem fog menni.


Amit nem nézett senki, az az, hogy a kérdezőnek el ment a kedve tőle de a pasi annak ellenére erőszakolta volna rá magat a lányra. Amikor nekem volt ilyenem mondtam a csajnak h bocsi, reggelre minden jó lesz.


Persze simán lehet, hogy a pasi kifacsarta magát, vagy másvalaki besegített, de akkor sem kell erőszakoskodni a lánnyal!

2020. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!