Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, ti hogy reagalnatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti hogy reagalnatok hosszutavon, ha a parotoknak/felesegeteknek nagyobb lenne a libidoja, mint a tietek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha éreztetné velem, folyton elégedetlenkedne, hisztis lenne, akkor szakítanék vele, mert ezt nem viselném sokáig és így is úgy is megcsalás lenne a vége.
2018. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nemtudom, próbálnék felzárkózni ...de ilyen úgyis csak elméletben létezik.
2018. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagy különbség esetén nyilván szenvedés lenne,érzelmileg,testileg.Gondolom többek között erre megoldás a nyitott kapcsolat hosszú távon.Szerencsére az,hogy nőnek nagyobb legyen,mint nekem,az eléggé valószínűtlen,a tapasztalataimat is figyelembe véve. :)
2018. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. A privatot kuldoknek is ide irok egyben. Nincs hatalmas kulobseg nalunk igazabol picivel lenne tobbre igenyem, de azert elvagyok igy. Az viszont picit rossz szerintem, hogy mindketten tudjuk, hogy gyakorlatilag barmikor kaphato vagyok ra, sokszor en kezdemenyezek, es ritkan van olyan, hogy "elcsabit", vagy hogy ugymond meg kell, hogy hozza a kedvem. Inkabb forditva jellemzo. Ez kicsit frusztralo. Bar egy sok eves kapcsolat, jol mukodunk, es amugy a szex is jo. De azert orulok, hogy nehanyan ertik, hogy mirol beszelek, hogy ez valoban okozhat kellemetlenseget egy kapcsolatban es nem csak annyi, hogy "jaj de jo, a nom allandoan szexelni akar".
2018. szept. 21. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyan csaj nincs aki jobban kivánja mint én....
2018. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elképzelni. Volt olyan, hogy már a legelején a lány elmondta, hogy 1-2 naponta egyszer az ami szokott lenni. Amúgy az első barátnőm volt. Én meg kis kezdő naivként azt hittem, hogy ezt az emberek folyton csinálják, ha már lehet. Aztán ugye tudomásul vettem, hogy ő ezt mondja, hogy nagyon max napi 1. Majd ez pillanatok alatt megváltozott. Így sem lett nagyobb a libidója mint az enyém, de azért volt olyan, hogy én baromi fáradt voltam, de ő egyből ugrott már rám. Olyankor magamban nyavalyogtam, de aztán úgy is megjött az én kedvem is. Szóval olyan nem volt, hogy visszautasítottam volna. Szóval néha megesett, hogy neki több kedve lett volna, de alap esetben én még így is többször kívántam volna. Most ebből szűrd le amit szeretnél
2018. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A pasiknak kell, hogy kicsit küzdjenek a nőért, szóval lehet, hogy ez a baj, hogy tálcán kínálod magad. Így már nem is annyira izgalmas. Ez egy evolúciós dolog, szóval nem tehetünk róla. Lehet, hogy tényleg csak ennyi a baj és nem arról van szó, hogy a pasid egy alacsony libidójú lusta here. Szóval húzd az agyát, hitesd el vele, hogy nem kaphat meg csak úgy.
2018. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért ezt így nem lehetne kategorikusan kijelenteni. Nálam pl. max. az elején hat ösztönzőleg, hogy ha nem megy a legkönnyebben. Ezt amúgy utálom magamban, hogy bennem is van valahol ilyen ostoba és undorító ösztön, hogy maga a "vadászat". Úgy értem szeretem azt az érzést, hogy próbálkozok egy lánynál és hogy kicsit kell érte küzdeni, maga az hogy siker van. Gyakran még az is meg van, hogy the chase is better than the cath.

De e mellett van, hogy meg pont az jön be, hogy azonnal "egymásnak esünk". Ott nagyon nincs küzdelem.

Viszont kapcsolatban meg nem bírom a kéretést és a felesleges körök futását. Én nekem magas a libidóm és úgy vagyok, hogy ha már kapcsolatban vagyunk, akkor alap, hogy csináljuk amikor tudjuk. Ugyanakkor meg én meg vagyok szex nélkül bármeddig. Persze kapcsolatban még nem volt rá példa, de úgy általánosságban. Így nekem ha kérette magát a lány, akkor elfordultam, hogy alszunk. Nem sértettségből, halál nyugodtan. Adott helyzetben könnyen lehet, hogy jobban is vágyik rá mint én, szóval feleslegesen ne játszunk már. Mert sok nőnek kell, hogy küzdjön meg minden alkalommal érte a férfi. De úgy is mindig az lett a vége, hogy nem bírta annyiban hagyni és nem bírta ki. Tényleg nem értem, hogy ha elve szétveti a vágy és igazából már nagyon előjátékra se szorulna rá, akkor minek kell kelletnie magát. És most nem arról beszélek, hogy egyből be akarnám vágni, hanem maga a fűtöttebb része elinduljon. Szóval én speciel az ilyenekre nem vagyok vevő

2018. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mint minden mást illetően egy kapcsolatban,kompromisszumokat kell kötni.Nyilván annak nincs sok értelme,hogy gyere csináljuk,akkor is ha neked épp nincs kedved;a tettetés,unottság nagyon lehangoló a kezdeményező félnek is.

Én a helyedben rávenném,hogy próbáljatok ki olyasmit,amit eddig nem csináltatok,hátha valami újdonság(swinger,szerepjáték,3-as,párcsere,rabszolga,akármi) megmozgatja a fantáziáját és az eddigieknél mindjárt többre lesz igénye.

2018. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nalunk most ez van.... Hónapok ota meg vagyok kattanva, napi több szex kellene, egy alkalommal akar többször is szívesen élveznék. Több konfliktusunk is volt ebből. Próbál felzarkozni, de nem sikerül. Én pótoltam párszor mással a vágyaim kielegítését. De ő sem bír annyit kezelgetni, amennyire szükségem lenne....
2018. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!