Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami olyan testi különle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami olyan testi különlegesség férfiban/nőben amit egyszer szívesen kipróbálnál?

Figyelt kérdés
Pl. nagyon nagy, nagyon kicsi mell/farok de pls. engedjétek el a fantáziátokat ne csak ilyen alapokra gondoljatok ami nekem eszembe jutott.
2020. márc. 4. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Én egy nagyon nagy lábfejű nővel lennék szívesen.Olyan 44-45 ös lábméret.F
2020. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem annyira így látványra nem olyan vonzó a feltöltött száj, de egyszer biztos szoptatnék egy ilyen csajt, mert izgat, milyen lehet...


33/F

2020. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyheréjű fiú golyóit szopnám
2020. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#4 itt hol van a pasinak/csajnak valami a szokványostól eltérő testi különlegessége?
2020. márc. 4. 14:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Szilikonis csöcsű plázacica csajjal dugnék egyszer szivesen
2020. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagy popsival rendelkező hölgyet, nyalni hátulról miközben pucsít. Majd szeretkezni vele.
2020. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Személyiségében van olyan tulajdonság, külső megjelenésre már az átlag is tökéletes. Értelmes embernek sem bájgúnár, sem kirakatbaba nem kell.
2020. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Szivesen leszopnek valakit akinek a farka elter valamiert az atlagostol. Pigmenthiany, nagyobb ferdeseg vagy stb. Esetleg az extrem nagy makk ami izgato meg szamomra. 20/F
2020. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Én kipróbálnám egy törpe lánnyal a szexet. Valahogy érdekel.
2020. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Lábfétises dolgokat próbálnék ki egy nővel, akinek szép, ápolt, nagy lába van: alázás, taposás, rúgás, nyalás, stb.
2020. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!