Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan pasi aki szívese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki szívesen eltartana a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Megismerkednek, szeretik egymást és össze költöznek. A pasi járna dolgozni ameddig a nő otthon maradna megcsinálna a házi munkát, maxium valami kksebb részmunkaidős állást vállalna besegítéskepp. Ez így működhet? Hány pasi menne ebbe bele?
2020. márc. 5. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen létezik.
2020. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez beleférne ésszerű keretek közt, különösen ha van közös gyerek, de olyan nővel, aki nem szórja a pénzt és valóban házias. Kitartott plázacicára nincs szükségem.
2020. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van mai napig, ez egyébként régen kizárólag igy működött.
2020. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi most így élünk a párommal, én egyetemre járok, ő egy vállalatnál dolgozik. Jól működik, nem a pénz számít a kapcsolatban, közösen vásárolunk mindig, és ha valamire szükségünk van, azt együtt beszéljük át, hogy van-e rá keret, van-e rá szükség stb. Beosztjuk, gyűjtünk közös lakásra. Majd egyetem után nyilván én is dolgozni fogok, de az még nem most lesz.

Őt nem érdekli, hogy nincs keresetem, mert alapvetően egymással töltünk minden időt, amink csak van, örül, ha velem lehet és én is, ha vele. A pénz csak pénz:)

2020. márc. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!