Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha egy pasi elhagyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha egy pasi elhagyja az átlag barátnőjét, amikor már jól kezd keresni?

Figyelt kérdés

Tehát összejön egy kedves, hétköznapi, átlagos, alacsony fenntartású lánnyal.

Nem duci, nem csúnya, de nem költ vagyonokat, és megdolgozik a pénzéért.

A pasi összejön vele arra az időszakra, amíg nem keres olyan jól, mert mondjuk egyetemista vagy valami, és ketten mégiscsak könnyebb.

Aztán mikor elkezd jól keresni, cseréli az átlagost magas fenntartásúra, tehát olyanra, aki nem dolgozik, pénzre megy, de cserébe szuper top nő.


Èrthető valahol az ilyesmi?


2019. máj. 25. 09:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

“ alcsony fenntartású lánnyal” xd ...na már itt leborultam a székről majdnem :)

De amúgy érthető, sőt sok esetben ez is történik.

2019. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 lilla64 ***** válasza:
100%
Nem jogos,de nem egyedi eset,sajnos
2019. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a piac. Jobb fizu, autót, nőt lecserélni. Még jobb fizu, még újabb kiadású autó, nő:))

Csak hogy tudd, van olyan is hogy szerelem, szeretet. Ebből adódóan, lehet aki neked átlagos nő, az a párjának meg egy csoda és nem cserélné le még egy szépségkirálynőre sem.

2019. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Számomra az nem érthető, hogy a diliházban mért nem korlátozzák az internet használatot.
2019. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Persze, jogos. Mindenki azzal van együtt, akivel akar és úgy választ párt, ahogy akar. Ha megy a sírás az egyik oldalról azért, hogy magasabb társat akarnak, akkor a másik oldalról is mehet bármiért.


Plusz hozzátenném, hogy a legtöbb ember amint jobbat talál, vált. Mindenki szereti magát jobbnak érezni és szentnek beállítani, de a többség lazán lecseréli a párját.

2019. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

Jogos, ha a nő elhagyja az átlag párját, ha jobban keres/kikupálodik kicsit/etc?



Ez nem férfi-női kérdés, mindkét nem csinálja.



Btw a PTK, a BTK és az alkotmány sem tiltja, így jogos.

2019. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Így jártam egyszer, majd majdnem másodszor is.


Szóval, nem pasi vagyok, hanem az "alacsony fenntartású lány".

2019. máj. 25. 10:12
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasit ne sajnáld, majd a nő szépen lehúzza, mert a felső kategóriás csaj többe fog kerülni es utana az expasid idejön rinyalni hogy lehúzta egy goldigger csaj :-D
2019. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Elég jól keresek, és az összes barátnőm “alacsony fenntartású” volt.


Ahogy mondom nem függ össze.



Pl engem egy szürke lány hagyott ott, mikor segítettem neki változtatni az öltözködésén, a frizuráján, és hirtelen kapós lett. Mégsem hiszem, hogy ez az általános, és nem feszegetem, hogy jogos e vagy sem. Így jártam, túlléptem a dolgon.

2019. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Majdnem kétszer így jártál? Miből érezted, hogy társad van és veled marad?
2019. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!