Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így nagyon ciki lenne vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nagyon ciki lenne vagy van esely? adott egy 40es férfi szerelmes vagyok bele. Átlagos vagyok. Megmondanam hogy minden vagyom hogy lefekudjek veled. Kis jelekbol nem ert.

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg neki magyarán, ha kis jelekből nem ért! Aztán vagy beleegyezik (alighanem szűz), vagy nem.
2020. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerüen mond meg neki hidd el az lesz a legjobb !!
2020. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cseppszi ***** válasza:
38%

kis kanállal adagolt azért - ne rohand le egyből

először csak mondj olyanokat hogy jól érzed magad vedle, meg szivesen találkoznál máskor is stb

aztán mindig egy kicsivel többet mondj - hogy de jó lenen ha megölelne például. Aztán így adagokba érj el addig hogy kimondiod azt is : de lefeküdnék veled. Ez adott helyzettől függ. Lehet másfél óra másfél hét de ha ritkán találkoztok akár hónapok is

2020. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ért mindent, csak több esze van ennél. Ez valami tanár, vagy mi?
2020. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
építésvezető helyettes de mar nem sokaig dolgozunk egyutt
2020. márc. 6. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedülálló, akkor oké, ha családos, akkor nem kellene.
2020. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak baratnoje van
2020. márc. 6. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!