Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet még valaha normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valaha normális szexuális életem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves lány vagy, és teljesen tapasztalatlan. Mert amíg a szüleimnél laktam tiltott volt a fiúkkal való mindennemű érintkezés. Szóval tetszettek srácok külsőre de ennyi volt az egész. Sőt össz-vissz két barátnőm van akiket 5 éve ismerek, ők átjöhettek hozzánk és ennyi.

Ők meséltek nekem mindent a csókolózásról, ölelkezésről, összebújástól, szexről és minden ilyen izgalmas dologról. Most (bocsánat ha kamaszosnak fogalmazok) van egy 23 éves srác aki külsőre, belső-erzsébetvárosi nagyon bejön. És alakul köztünk a dolog, de mikor megcsókolt az csodás érzés volt, de utána picit bűn tudtom volt, azóta többször megcsókolt és ez picit alábbhagyott, de amikor közben elkezdte simogatni a combom kicsit bepánikoltam. Tinilányos félelmeik vannak a szextől, mi lesz ha lát meztelenül? Mi lesz ha kényeztet és én pedig élvezem amit ő végig néz/hall/ érez?

Mi lesz ha fájni fog?


Lehet a megtudja hogy szűz vagyok ott is hagy! Lehet még normális szexuális életem?



2020. márc. 8. 08:31
 1/8 A kérdező kommentje:
* külsőre, belsőre egyaránt bejön ( autocorrect)
2020. márc. 8. 08:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem megkérdeztem milyen egy belső-erzsébetvárosi srác,más mint egy kispesti?😁Ne aggódj ezen annyit,ha szeret a fiú,jó lesz.
2020. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Remélem azért megtudtál mindent a szüleidről, hogy ők mikor kezdték a nemi életüket mással...

Fix, hogy nem 20 éves korukban, nekem ha lenne fiam/lányom, örülnék ha talál valakit, és jóban lesz vele.

Ritka gyökér szülők vannak, bocs. :(

2020. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez nagyon inspiráló: “ én pedig élvezem amit ő végig néz/hall/ érez?”

Szóval igen, mutasd meg neki, hogy mennyire élvezed, milyen vagy meztelenül, stb.

Egyszer ki kell nőni a tinikorból is és élvezni a felnőtt dolgokat. ;)

2020. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor kezdték, de ők amikor összejöttek akkor anyu 27 volt apu meg 29.
2020. márc. 8. 09:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút esélyes, hogy normális szexuális életed legyen a késöbbiekben.


Sajnos a szüleid irracionális gátakat építettek ki benned a mérgező viselkedésükkel. Ezzel sajnos mindenképp meg kell bírkóznod, ha nem akarod hogy abnomális hozzáállás állandósuljon benned a szexszel, intimitással kapcsolatban. Sajnos ezt ők ronották el, nem a te hibád, de neked kell majd feloldanod, ha boldog akarsz lenni.


Teljese normális, hogy a helyzeted miatt a pasi közeledésekor számtalan kérdés felmerül benned. Félsz amiatt, hogy elég jó leszel-e neki, mit gondol majd a viselkedésedről, a testedről, ismeretlen számodra az intimitás, tudatalatt összezavar, hogy eddig tiltottak tőle, pedig jó dolog, ez paradoxon, de akkor vajon hogy "kellene" fogadnod a közeledést, hogy lenne "helyes" megélned ezt? Bűntudatos is lehet.


Ezek az érzések nem fognak pár nap alatt eltünni a fejedből, szóval ezt az oldalt szerintem fogadd el a helyzeted ideiglenes velejárójának és inkább fókuszálj a férfi jellemére, és arra, hogy a másik viselkedése vajon a te javadat szolgálja-e majd.


Figyeld meg, hogy kellő tisztelettel bánik-e veled, érdeklik-e a gondolataid, foglalkozik-e vele, hogy bizalmat tudjon ébreszteni benned. Nem kell tökéletesnek lenned, nem kell, hogy tapasztalatlanul lepedőakrobata legyél. Neki se kell tökéletesnek lennie, de ne engedd, hogy valaki csak azért megkapjon mert elég határozott hozzá, közben előre borítékolható a fájdalom, ha érzed, hogy csak magára gondolna.

Ha normális ez a srác, egy idő után mondd el, hogy szűz vagy, gondolja meg, hogy szeretné-e veled így is folytatni a dolgot, mert akkor a helyzetedből adódóan kicsit több időre és támogatásra lenne szükséged az elején. Nem hiszem, hogy emiatt kihátrálna, márcsak azért sem, mert a férfiak többségének valószínűleg dicsőség elvenni valakinek a szüzességét. Ezért te védd magad, te merd belátni, ha ez a pasi nem elég jó neked.

Egyéb esetben nem lehet nagy gond. Engedd hogy örömet okozzanak neked, és viszont. Azt csináld ami neked jól esik, ha nem esik jól valami, akkor merj nemet mondan, megvan annak az oka.


Én is 20 évesen szexeltem először, véleményem szerint hasonló családi behatások következményeként. Nem tiltottak pasiktól, de soha nem támogattak lelkileg, nem volt mintám, nem volt szó érzelmekről, intimitásról. Aztán elkerültem otthonról és lassan rendeződtek a dolgok. Mármint elkezdtem olyan felnőtt érzelmi kapcsolatokkal próbálkozni, amikkel normál esetben évek óta foglalkoznak a koromban. Szerencsére egy normális srác elkezdett próbálkozni nálam és mivel már úgy éreztem, tud menni a dolog, engedtem is neki, 2 hét után lefeküdtünk. Nem voltam szerelmes de bíztam benne és vonzódtam hozzá. Rendben volt, jó emlékként maradt meg bennem. Egy évig együtt voltunk. A tapasztalatszerzést fontosnak tartom, onnan jössz rá lassan, hogy mikor hibázol, mikor engedsz meg valakinek valamit, amit nem kellett volna, mikor értelmezed félre valaki viselkedését, mikor bízol tévesen valakiben. Ha néha elbuksz és fáj hogy megbántottak, az is egy tanulási folyamat része. Csak magadat ne felejtsd el / tanuld meg szeretni közben.


Ha elfogadod a tanácsot, talán érdemes a szexuális, párkapcsolati problémákkal kapcsolatos pszichológiai témájú könyveket olvasni, előadásokat nézni. Segít, ha ismereteket szerzünk szakemberek sajátunknál sokkal mélyebb, tudományon alapuló ismereteiből. Talán olyan összefüggésekre is hamarabb rájössz általul, amik magadtól még sok ideig nem állnának össze a fejedben.

2020. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A baj az hogy olyan sok minden miatt felsz és aggodsz, persze feleslegesen, amit meg nem is probaltad.

Sok a ni lesz ha szócska....

Értesz engem?

Kérlek ne stresszelj előre, senki sem volt tökéletes, majd idővel bele jossz.

1 biztonságos hely, hogy ne zavarjon senki.

2 védekezés.

3 lazulj el, mond meg a partnerednek, hogy ő az első és vigyázni fog rad. Ennyi.

2020. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 1Léna ***** válasza:

A mai környezet, a filmek, a kúltúra, amit a szexipar manipulál, okozza a félelmeidet, aggodalmaidat.

Nem maradtál le semmiről.

Értékes vagy.

Jogod van eldönteni, hogy ki lesz arra érdemes, akinek a szíveden kívül a testedet is odaajándékozod.

Aki nem tartja tiszteletben a Te személyedet, aki nem a Te boldoggátételeden fáradozik a kapcsolatototok minden területén, az nem érdemli meg, hogy a testeddel megajándékozd. Ilyen esetekre mondható, hogy valaki elveszítette a szüzességét, hiszen nem a boldogságot kap érte.

Az is egy tévhit, hogy próba nélkül hogyan működhet jól a szexuális kapcsolat? Hiszen akik a szívükkel is szeretik egymást, nem csak a testükkel, azoknál a problémák együttes megoldása alakul ki minden területen, még a szexben is.

A szexualitásnak veszélyei is vannak.

Nem csak a nem kivánt fogantatás, hanem nemi betegségek is előfordulhatnak, még akkor is ha a partner maga nem beteg, csak hordozója valamelyik nemi betegségnek. A vírusoknak nem jelent akadályt a gumióvszer. Amikor pedig valakit megbetegít, próbálják visszavezetni, hogy ki volt a megbetegítő, az újabb fertőzés elkerülése végett.

Tehát csak higgadtan, józanul, mert a testi vágyak néha olyanok mintha alkoholos befolyásoltságba kerülés! Elveszthetjük az önuralmunkat, szem elől téveszthetjük a hosszútávú céljainkat.

2020. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!