Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valaha normális nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha normális nemi életem ekkora pénisszel?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kicsi az enyém, és ez nagyon zavar. Nem voltam még sosem lánnyal, és szerintem nem is leszek, mert nem éreznének belőle semmit. Pedig szeretnék barátnőt, de csak kellemetlen helyzetbe hoznám ezzel.


Mereven 11 centi a hossza, és épp hogy eléri a 3 centis vastagságot:(


2018. nov. 22. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ezt már a héten kérdezted.
2018. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem én voltam!
2018. nov. 22. 21:00
 3/13 Szofi181 válasza:
Ne zavarjon ez a dolog, nem a méret a lényeg, csak játékos legyen xd. Nade amugy ha egy lány igazan szeret akkor nem fog ez miatt el hagyni. Ha még nem volt baratnod feltetelezem hogy szuz vagy. Egy jolnevelt lány nem fog rád mászni, igy igazabol toled fugg mikor fekszetek le, vagy hogy mikor mutatod meg neki.Es ha erzelmileg hozzadnott hidd el nem fog ez miatt dobni. Pl nekem az egyik baratomnak talan 1 v 2 cm vel volt nagyobb mint a tied vagy annyi se, es amikor meglattam neki nem az jart a fejembe hogy jezus de kicsi hanem h szeretem. Es aztan nem ez miatt szakitottunk hanem mert megcsalt aztan de az mar mas tema. Szoval ne aggodj ez semmiben nem gatol teged
2018. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon szép történet, kár hogy egy pasi írta...
2018. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Orvosilag a mikropénisz 7 cm és alatta körvonalazódik. A tiéd még nem tartozik, ebbe.

Valóban kisebb mint az átlag, de tudom nehéz elhinni ezt így, de ezzel már lehet teljes értékű szexuális életet élni.

Az, hogy mekkora a péniszed az akkor derül ki , amikor már ott tartotok, hogy szexre kerül a sor. Tehát emiatt nem kell elvenned magadtól a lehetőséget, hogy párt keress és ne is vedd. Nyugodtan vágj bele, ismerkedj. Nem kell szégyellned és előre vesztesnek elkönyvelned magad miatta. Egy jó előjátékkal kezdődik minden, arra nagyon figyelj oda és légy odaadó. De az aktusban is tudsz majd teljes értékű szexuális élményt nyújtani nyugi, és az esetek 99%-ban nem a pénisz méretén múlik, hogy kielégül-e a nő vagy sem.

Statisztikailag egyébként sokkal többször okoz problémát a túl nagy péniszméret mint a túl kicsi, úgyhogy ne becsüld le magad ezzel. Önbizalom aztán hajrá!

2018. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Sokkal jobb mintha szoc fóbiás, aspergeres lennél kisebb autista tünetekkel
2018. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?egyébként minden lyuknak meg van a párja,csak meg kell találnod:) ne kezdj ki olyanokkal akik beképzelt kis ****k,ha találsz egy normális lányt és még szűk is,akkor nem lesz para,sokadrangú lesz ez ha szeret...ne is parázz rá,nem tudsz vele mit csinálni,csak elrontja az első akciódat ha fel sem fog állni...
2018. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Vannak olyan nők akiknek nem jön be a nagy pénisz, szval igen lehet ettől még normális nemi életed.
2018. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
biztos lesz olyan akinek ez is jó. amúgy meg hülyeség hogy nem számít a méret, nyilván számít. én nem tudnék olyannal lenni akinek kicsi, mert egyszerűen nem élvezném vele a szexet. de mondjuk lehet hogy egy kicsi vékony alacsony lányt annyira nem zavar, mert gondolom nekik a nunájuk is kisebb. vagy max keresel aszex partnert és nem dugsz.
2018. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg picike, én mondjuk a nagyobbhoz vagyok szokva de akkor is picike
2018. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!