Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezekkel a méretekkel lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel a méretekkel lehet valaha normális szexuális életem?

Figyelt kérdés
16cm hosszú és 4 vastag ennél minden haveromnak nagyobb van 18-20 körül és 5-6 vastag. Nekem még barátnőm se volt...ez még alkalmas arra, hogy ki elégítsek egy nőt? 19/f
2017. febr. 4. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnak :D

Ha nem akk se jobb...legalabbis egy kis termetu csajnak mae az faj.

2017. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Ez már olyan méret amit sok más pasi irigyel :)
2017. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
bőven jó..itt sokan mindig a méretekkel vannak elfoglalva...valamennyire természetesen számít.. de 15 alatt , ne nyavajogjatok már , hogy jó lesz-e vagy sem...hát szerinted nem számít semmit, hogy milyen lehetsz az ágyba vagy mi?...vagy itt mindenki azt hiszi ő a király és milyen jó lesz vele? attól mert , hogy van méreted esetleg, még lehet rohadt sz*r veled..ott van még az is ki mennyire vágyik valakire..sok dolog van itt ami számít, hogy kivel mennyire jó..
2017. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*15 felett...
2017. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bármi ami ilyen nevetséges 12cm-nél nagyobb azzal boldogulsz. Örülj, hogy legalább hosszt kaptál. Nekem méd az sem jutott normális, sem vastagság
2017. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
20 cm alatt csak zsebhokisok vannak. Én nem tudok olyan boldog kapcsolatról ahol a srácnak kicsi vagy átlagos van. Azok sose megfelelőek.
2017. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy kérdésem van: Honnan tudod minden egyes haverod pontos péniszméretét és vastagságát? :D
2017. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szoktunk erről beszélni és mindenkinek volt vagy van már barátnője szerintem a csajok ezt érzik
2017. febr. 4. 18:25
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

A haverjaid hazudnak. A csajok másra hajtanak, nem a farokméretre.

Vagy úgy képzeled, hogy az első randin mérőszalaggal lemérik a fiúk álló farkát, és "te jöhetsz, te viszont nem"?

Apropó, azt mondod, nem jut neked csaj, mert kicsi a fsrkad. Megmérte valamelyik nő? Netalán röntgenszemük van?

Gondolkozz, és legyél jó fej, kedves, udvarias, szórakoztató, a csajoknál ez számít.

A farkad mérete pedig rendben van, ne aggódj.

2017. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi kicsit megnyugodtam
2017. febr. 4. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!