Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas, modell alkatú lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, modell alkatú lányok, nők, ti mennyivel nagyobb/vastagabb méretet igényeltek mint az átlag?

Figyelt kérdés

Sokmindent hallani az ilyen nőkről, azt is hogy nehezebben mennek el egy kicsit. Ez is igaz lehet?

Gondolom méretben is van valami plusz igény, hány cm?

Kort, magasságot írjatok, köszi



2020. márc. 8. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező attól hogy valaki magas és vékony csinos alkatú nem jelent azt hogy a 20+ centi és 5 cm vastagság a belepő a puncsijába....

Ha így gondolod még fejlődj egy kicsit nők téren mert ez gáz..

Nem akarlak bántani

Ez kb olyan mint az hogy egy dagadt molett húsos nőnek a nagy kell mert a nagy hátsója el veszi a méretet..

Lehet hogy van akinél fenn áll a probléma

De pl itt vagyok én alacsony vagyok és bőven van mit fogni rajtam

Meg is hülyét kapok ha egy 18as léccel rendelkező tövig akar menni belém

Kérdésedre pedig csak azért válaszoltam mert van magas barátnőm aki nem mellesleg modellkedik Ő az átlagos 14-15 centit kedveli átlagos vastagsággal... Nem -bírja a nagyot

Pedig 187cm és 54 kg

2020. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal nagyobb kel. 6cm vagy attól vastagabb.
2020. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem igényleg nagyon nagy méretet.
2020. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!