Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Választanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Választanátok azt bevételi forrásnak, hogy testnedveiteket, használt betétet, tampont, sokáig használt bugyit stb. árultok a neten?

Figyelt kérdés

Múltkor hallottam egy angol nőről aki ezt csinálja, és olyan jól keres vele, hogy nem is jár dolgozni.


Neten meghírdeti a puncinedves bugyit, használt tisztasági és intimbetétet, fiolákban a nyálát, pisijét és már vannak állandó kuncsaftjai akik rendszeresen veszik tőle.



Időnként mellékel hozzá extrákat pl. kinyomtatva papíron sztorikat arról, amikor rohannia kellett haza mert nagyon kellett tojnia és alig bírta visszatartani.



Tehát a teste biológiájából ilyen jól megél és mégcsak szexet vagy erotikus masszázst sem kell vállalnia hozzá.



2020. márc. 8. 14:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

#5 Voltam.

Aki lepontozott remélem jó sok bepálott alsóneműt nyalogathat, meg húgyot is iszik rendszeresen és persze köpetet.


Aztán remélem elkap valami kiadós nyavaját és bele döglik.

Na az ilyeneknek oltásban adnám a Hepatisit, az AIDS-t, a HPV-t, meg a korona vírust.

Egy ilyen faxányos kis turmikszot. 😂

Fene a gusztusotokat elmeháborodt idióták.


Nna. Ezt pontozhatod gyükér kefe.


Még jelentheted is. Ha meg volt mehetsz a klozetre anyád bugyiját szaglászni nyalogatni, meg markolgatni a szánalmas kis pötsöd.

2020. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kihagyom..
2020. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%
Nagy szegénységi bizonyítványra utalhat ha vki ilyenre vetemedik. Ugyan nem kell adóznia :) Nem hinném,h kevesebb energiájába kerül ez a "jó bevétel" mintha dolgozna. De legalább tükörre nem költ....
2020. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
87%

Én hirdettem ilyet, hát fél év alatt kb. 5-öt adtam el, a többi csak képeket akart, hát nem olxan jó bevételi forrás, ilyen Angliában működhet akár...


Én egytől féletm, hogy a falusi postán felbontják, vagy megtudják. Simán felbontogatják, eddig kétszer kényszerültem, hogy feladjam ott.


Emellett ugyanúgy felültem a 6-os buszra hajnalban...


Tudod miért, mert az alkoholista apám ver és minden fillérre szükségem van. Másrészt ez miben más, mint eladni a használt cipődet például? Attól függetlenül, hogy mind degenerált, aki megveszi...

2020. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Én szoktam eladni, két képet küldök hozzá, amin látszik hogy én hordtam és nő vagyok, mert sok a csaló.
2020. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező. Inkább dolgozok tisztességesen.

Sose voltam irígy semmire. Ami kell nekem azért megdolgozok úgy, hogy nem árulok semmit.

Aki meg ilyenért pénzt az beteg.


#4 voltam.

2020. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%

Miért is ne? Semmi kivetnivalót nem látok abban, hogy áruljak valamit, amit más megvenne, károm pedig nem származik belőle :)

23/L

2022. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!