Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem szeret nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret nyalni ezért vibrátorral szeretné, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt hivatalosan, kb azóta élünk szexuális életet. Ő nem szeret nyalni, sem kézzel csiklót izgatni, én pedig odavagyok azért az értésért főleg ha el tudok élvezni. Ezt azzal akarja áthidalni hogy vibrátorral csinálja, de én azt nem szeretem, kellemetlen érzés. De nem érti meg, és zuhannyal is ki akarja próbálni, amit szintén nem élvezek! (Mielőtt bárki mondaná, magamnak mind a kettőt próbáltam! Mit csináljak? 19L

2020. márc. 8. 17:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is csak ettől a kettőtől tudok elélvezni én szakítanék.
2020. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

sokat nem tudsz, ha nem szereti akkor sajnos így jártál.

sok lány a szopást nem szereti.

2020. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Próba cseresznye alapon ki lehet próbálni az ő ötleteit is de ha nem tetszik neked akkor szépen mondd el neki is, hogy neked ez így nem jó.

Most nem hiszem, hogy belehal ha meg kell ujjazzon ha meg mégis akkor keress mást.

2020. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Gondolom akkor normálisan dugni sem tud...
2020. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! 18/L
2020. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Masztizz előtte, hátha utána kedvet kap hozzá vagy kérd meg, hogy masszírozzon meg és közben súgd a fülébe, hogy jól esne egy puncimasszázs is.
2020. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is feltétlenül azzal lenne itt szerintem a gond, hogy ő annyira ezeket nem szereti csinálni, hanem hogy olyasmit akar rád kényszeríteni "kompromisszumként", ami neked kellemetlen és amit nem szeretsz. A kommunikáció persze sokat tud segíteni, de hát ha ő meg nem szeret nyalni, akkor nem szeret, te sem tudod őt kényszeríteni, és nem is szabad (valószínűleg nem is lenne túl jó).

Egyébként ha ennyire nem illetek össze ezen a téren, akkor nem igazán van értelme nagyon erőltetni a dolgot, te folyton frusztrált leszel és hiányérzeted lesz, ő meg folyton valami mást akar, ami neked nem jó, folyamatos konfliktusok lesznek a kapcsolatban és bumm, már vége is.

2020. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan nem illetek egymáshoz. Ez később sem lesz jobb! Jobban jársz, kevésbé lesz fájdalmas ha most szakítasz nem évek múlva!
2020. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Szilvás buktát mert azt szeretem😁👈
2020. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom a 2., 3. választ pasik írták.... Nem feltétlenül szájjal történő izgatásról volt szó, és nem is arról hogy megujjazzák. Csikló ingerléséről írt, és hogy a barátjának ahhoz sincs kedve hozzáérni, még kézzel sem. A nők legérzékenyebb pontja a nemiszervén a csikló. Ergo ha a férfi oda sehogy nem akar érni, ellenben a nőnek bevallása szerint ez okozna jó érzést, akkor mégis mennyire érdekli azt az embert a másik gyönyöre? Meg lehet dugni valakit, persze, de ami a pasiknak a farok, az nekünk a csikló, ezt kellene már megértenie a sok "lepedőakrobatának". A csiklót nem lehet megdugni...

Kérdező első körben kommunikálj a barátoddal és mondd meg neki, hogy számodra mi a jó, mi nem jó, miért. Mi a baja azzal, hogy hozzádérjen kézzel? Ami neked nem jó, azt ne eröltesse. Nem tudom belátni, mi baja lehet belőle, ha kézzel simogatnia kellene téged? Nem jó a tapintása? Ennyire lusta. Pont ennyire foglalkozik a te örömöddel. Ne hagyd, hogy a te igényeidet elnyomják... Sok "férfi" nagyon nincs képben a női testtel. Ha nem adja meg, amire szükséged van, keress olyat, aki igen.

Egyébként nem kell szerintem, hogy mindig a férfi izgassa a csiklód, te is simogathatod magad szex közben. Szerintem az általánosságban könnyebb megoldás is, de azért ennyire ne legyen már önző a pasi.

2020. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!