Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem szeret nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret nyalni ezért vibrátorral szeretné, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt hivatalosan, kb azóta élünk szexuális életet. Ő nem szeret nyalni, sem kézzel csiklót izgatni, én pedig odavagyok azért az értésért főleg ha el tudok élvezni. Ezt azzal akarja áthidalni hogy vibrátorral csinálja, de én azt nem szeretem, kellemetlen érzés. De nem érti meg, és zuhannyal is ki akarja próbálni, amit szintén nem élvezek! (Mielőtt bárki mondaná, magamnak mind a kettőt próbáltam! Mit csináljak? 19L

2020. márc. 8. 17:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10 hát aktus közben csak úgy van néha orgazmusom ha magamat izgatom kicsit, de azt sem szereti mert elvileg zavarom
2020. márc. 8. 18:23
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Na gratulálok. Akkor lapát azonnal. Mi az, hogy zavarod? Vajon százalékoz arányban ki hányszor élvez el? Ő zavar téged. :D Jézusom milyen pasik vannak.
2020. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Zavarod???? És te még egy ilyen pasival vagy együtt?

Keress egy normális ürgét! Rengeteg facér van belőlük!

2020. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én meg imádok nyalni és kényeztetni, de én meg ilyen csajt nem találok. Szerintem cseréld le!
2020. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
kötözd ki és ülj az arcára
2020. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én kinyallak szívesen
2020. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hülye barmot :-)

Azonnal KUKA és még KUKA.

2020. márc. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
Már a kérdést sem értem. Miért is neked kellene csinálni valamit vagy változtatni? Ő nem nyal, nem simogatja a csiklód, te aktus közben nem ingerelheted magad, mert őt zavarja, s még te agyalsz azon, hogy tenned kellene valamit! Igen, egyetlen dolgot, egy normális beszélgetés után, ha semmi nem változik, kirakni őt. Mert ő ilyen marad, az biztos.
2020. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kinyallak én ,írj bátran;)
2020. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!