Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkèpzelhető szerintetek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkèpzelhető szerintetek hogy emiatt izgulok a lábakra?

Figyelt kérdés
Anyum sokat masszìroztatta velem a lábait gyerekkoromban, ez akkor alakulhatott ki? A kérdés nem trollkodás.

2020. márc. 9. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én is sokat masszírozom mai napig az anyám lábait, mégsem vagyok lábfetisiszta.
2020. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen, simán.
2020. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is gyermekkori élmény hatására lett F.
2020. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Részben hatással lehet rá, de nem egyetlen tényező okozza, hanem több együttesen a szexuális fejlődésed során amitől un. kondícionálódott benned az adott vágy, szexuális preferencia.
2020. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges: általában a gyerekkori lábbal kapcsolatos bármilyen élmény befolyásoló tényező.
2020. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen szekszuális és egyéb tulajdonság oka összetett. Kell hozzá egy hajlam, és rásegíthet, vagy pont hogy akadályozhatja egy vagy több tapasztalat. Ha ennél a példánál maradunk, pl lehet olyan ember, aki ettől gyakorlatilag megutálja a lábmasszázst, míg van, aki megszereti. Lehet, hogy ilyen emlék nélkül is fetisizta lennél. Szóval könnyen meglehet, hogy előhozta a hajlamot, de messze nem mondhatjuk, hogy csak ezért alakult ki ez benned, hiszen ha hajlamod nem lett volna, semmivel nem lehetett volna kihozni belőled ezt.
2020. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!