Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan ne csináljuk, avagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne csináljuk, avagy volt valaha olyan, ami miatt szóltál egy lánynak, hogy ne úgy csinálja, mert rossz vagy kellemetlem?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, pl. kézzel vagy szájjal, a lány lelkesen azt hiszi, hogy biztos jó, de kellemetlen érzés fiúnak?


Tapasztalatlan vagyoj és nem szeretnék " hibázni". :)



2020. márc. 10. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen volt olyan, szóltam a lánynak hogy inkább mást csináljon :) Örömmel csinálta azt is :)
2020. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, de ez a tanulás része nem kell szégyellni, ha valami nem jól csinálsz. Inkább fogad el a segítséget.
2020. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan mi volt az?

Általánosságból nem lehet tanulni :D

2020. márc. 10. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Orális szexnél már olyan vadul csinálta hogy fogazott és megkertem hogy óvatosabban csinalja!
2020. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Orál során eléggé fogazott, egyáltalán nem élveztem persze hogy szóltam

Egy másik lánynál szintén orálnál meg inkább csak kézzel rángatta 😁

Ilyenkor hülye az aki nem szól ha valami nem jó szex közben, legyen az nő vagy férfi

2020. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Én így nem érzem", "nekem ez így fáj", stb. Sosincs ebből probléma, sőt elvárjuk egymástól, hogy ködösítés nélkül jelezzük a másiknak, ha valami nem jó.
2020. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kommunikáció fontos dolog, ilyenkor is, és nyilván az értelmes, normális kommunikáció. Az szinte mindenre gyógyír értelmes emberek között.
2020. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lovaglásnál olyan vadul táncolt a farkamon,, hogy komolyan attól féltem, hogy "kitörik".
2020. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!