Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyen rossz időszakot hogy...

Ilyen rossz időszakot hogy tudnék így átvészelni? Lesz jobb valaha?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, anyánál áprilisban diagnosztizáltak rosszindulatú mellrákot, nagyon nehéz az egész, most műtötték meg szerdán, előző nap, kedden váratlanul szakított velem a barátom, ő volt az egyetlen támaszom.

Apukám 1 évvel ezelőtt majdnemhogy kitagadott, nem foglalkozik velem, utcán sem köszön, nem tudom miért.

Testvérem itt lakik velünk, de csak ártani tud, ilyen időszakban is egész nap röhög, fekszik, nem segít,nem csinál semmit, minden teher rám nehezedett.

Teljesen kihasznál minket ő is, elküldeni, kitenni nem tudjuk itthonról (27 éves...)

Barátaim vannak, de nem tudom kik az igaziak,kik nem, pl most is az egyik nevetett a képembe amikor szakított velem a barátom.

Nagymamáim nincsenek már sajnos,nincs egy olyan családtag akire tudnék számítani anyán kívül, de ő is beteg lett...:(

Hogy tudnám ezt túl vészelni? Lesz jobb még valaha? :(



2019. jún. 29. 15:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mik a tanácsaitok? :(
2019. jún. 29. 15:09
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk úgy, hogy nem sajnáltatod magad. Mindenkivel történnek rossz dolgok. Én elhiszem, hogy veled most valamivel több ilyen törtnét mint általában. De mégis mi mást lehetne tenni, mint elfogadni azt amin nem tudsz változtatni és küzdeni azért, mire tudsz hatni.
2019. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
*amire
2019. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Lesz,de időbe telik.Szar emberek vesznek körül(apád,testvéred,exed,az első válaszoló),költözz el,mihelyst lehet.Ne keress mankót.Vannak dolgok,amiket egyedül kell végigcsinálnod.



[link]

2019. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia


Igen lesz ez jobb, csak most minden összejött és nehéz neked. Erősnek kell maradnod, nem szabad összeomlanod. Gondolom a barátod is azért szakított veled, mert nem bírta már ezt a stresszt ami miattad volt jelen az életében.


Nem a legjobb a helyzeted, de még lehetne ennél sokkal rosszabb is, meg kell próbálnod pozitívabban látni a dolgokat, még ha nehéz is.

2019. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Gondolom a barátod is azért szakított veled, mert nem bírta már ezt a stresszt ami miattad volt jelen az életében"

Ez "kicsit" durva megfogalmazás volt ...

Érdekes, hogy ő mégis többet panaszkodott, mint én ilyen helyzetben 0-24-ben csak panaszkodott, én egy rossz szót nem mondtam.

2019. jún. 29. 16:42
 7/19 anonim ***** válasza:

ezzel a szakításos dologgal nem arra céloztam, hogy ez a te hibád, hanem azt akartam mondani, hogy nem bírta már a körülmények okozta stresszt amihez az összekötő te vagy, de nem a te hibád ettől!


főleg ha ennyit panaszkodott, akkor volt elég baja, vagy valós vagy felfújt az más kérdés, de neki megvoltak a saját bajai és nem bírta azt a stresszt amit pluszba jelentett neki ez a kapcsolat


neked most igaz barátokra lenne szükséged akik támogatnak, segítenek

a tesódat meg anyukád tudná helyre tenni

2019. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sokszor próbálkoztunk már helyre tenni, de nem lehet mert agresszív is.
2019. jún. 29. 16:52
 9/19 anonim ***** válasza:

kidobni otthonról nem a legjobb megoldás, de valahogy javítani kellene a helyzeten


nincs rokon vagy valaki aki tudna hatni rá?

az agresszió nem megoldás, de az biztos megtörné az egoját, ha egy nála erősebb lenyomná, de nem ezzel kell kezdeni, hanem valami jobb megoldással

2019. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hidd el, már próbáltunk mindent, 20szor elmondunk neki valamit, és még akkor SE csinálja úgy, nem tudjuk,hogy direkt e vagy ennyire hülye,de már nem bírjuk tovább ezt sem. Nem tud rá hatni senki/semmi.
2019. jún. 29. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!