Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A mai világban vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A mai világban vannak még 20+-os jól kinéző szűz nők?

Figyelt kérdés

Ha igen hány éves vagy? Miért vagy még szűz?

Okot privátban is írhatsz.



2020. márc. 11. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy jól nézek ki de 21 vagyok és szűz. Vannak jelentkezők de még tartom magam.
2020. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól kinéző nem hiszem, hogy passzol, bár van akinek tetszek. 23 vagyok és szűz, mert nincs olyan akinek oda tudnám teljesen adni magam (vagy, aki lenne, az nem opció).


Bár nem húsz feletti még, de csinos lány, egyik barátnőm. Ő is szűz, s ősszel lesz 20.

2020. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4%

En voltam. Harmincadik elott mar olyannal lefekudtem, aki egyaltalan nem tetszett, de jo pasinak szamit.

Tulsagosan jol neztem ki. Feltek tolem a pasik, pont a luzerek mertek csak izzado tenyerrel nyomulni.

Nagyon valogatos izlesem volt. Egyszeruen nem volt lehetosegem osszejonni azokkal, akik erdekeltek. Ha lett volna Badoo, Tinder, 16 eves koromra elvesztettem volna.

Utolag nagyon faj, mi minden lehetett volna, de olyannal, aki nem erdekelt, nincs mit bannom.

2020. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jdfGabrella ***** válasza:
54%
Vannak
2020. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Én nem tartom magam szépnek, de a barátom meg elmondása szerint a haverjai szerint is jól nézek ki. Amúgy pár nap múlva leszek 22 és kb. egy hete vesztettem el a szüzességem, de amúgy ez is egy véletlennek köszönhető. Ezen az oldalon ismerkedtünk meg és egy másik válaszolónak akart írni, de véletlenül az én válaszom alatti üzenetre kattintott és így kezdtünk el beszélgetni, stb. Ha nem lenne ilyen szerencsétlen, még most is szűz lennék, mégpedig azért, mert interneten se szoktam magamtól ráírni emberekre, élőben meg még ennél is passzívabb vagyok. Nem vagyok kiemelkedően szép, illetve a nem létező "személyiségemmel" se fogok meg másokat, sőt, a legtöbben kifejezetten furcsának gondolnak, konkrétan akárhova megyek, mindenki max. arról jegyez meg, hogy "hát ő az a ...fura lány..".

Szóval jah, biztos vannak még hozzám hasonló lányok.

2020. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!