Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Mennyire "szégyenlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Mennyire "szégyenletes" a mai világban ha 25 évesen még szűz vagyok? 25/L

Figyelt kérdés
25 vagyok és még mindig nem találtam olyan fiút, akivel eljutottam volna odáig, hogy...Nem a kinézetem miatt, mert nem vagyok csúnya, persze mindenkinek más a szép... Nem igazán beszélek erről senkivel, mert már egy jó ideje szégyellem és inkább tagadom hogy az vagyok, emiatt kialakult bennem ugye ez a szégyenérzet és most már eljutottam oda, hogy nem is akarok ismerkedni. Egy darabig nem foglalkoztatott a dolog, de az idő ment és már úgy érzem ciki, ha elmondanám a leendő fiúmnak, körberöhögne, vagy furának tartana, pedig csak annyiról van szó, hogy engem eddig valahogy elkerült a nagy szerelem, nekem idő kell míg valakiben meg tudok bízni...mi erről a véleményetek? Joggal tartom ezt úgymond "cikinek"? Fiúk, lányok válaszát is várom, de légyszíves ne kötekedjetek...
2019. ápr. 20. 00:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire nem ciki. Nyugodj meg, mindenkinek más tempóban zajlik az élete.
2019. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire..


Én például nem találok olyan embert akivel fél évnél tovább fenn tudnám tartani a kapcsolatom..


Egyébként csak "múszájból" nem kell megtenni dolgokat, csak akkor, ha te is akarod.

2019. ápr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
16%

25 évesen nem szűz vagy, hanem ÖREG!!!! :D Ne szégyelld, hogy szűz vagy, max azt, hogy hazudsz. Szerintem sokan értékelnék ezt benned. Ha nem az a szitu, hogy paranoid módon vagy bizalmatlan, akkor nem hiszem, hogy ez különösebben probléma.

32/f

2019. ápr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Hiába titkolod , amikor felvisítasz vagy le állítod a srácot mert hozzá mert érni a combodhoz na akkor lesz gáz.
2019. ápr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább nagyon normális dolog, hogy nem akarod olyannal megtenni, akivel nem igazán vágysz rá, csakhogy kipipálhasd a dolgot, ez is megvolt.

Én 20 évesen találkoztam a párommal, és úgy érzem, a világon semmit nem vesztettem volna, ha az előtte lévőket, akikkel minden különösebb érzelem nélkül voltam együtt, kihagytam volna az életemből.

2019. ápr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
Nem szégyenletes, inkább vicces.
2019. ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. A szexuális élete mindenkinek a magánügye, és mindenki máskor érik meg rá. Ezen felül nem csak megérni kell rá, hanem szerencsésnek is kell lenni, hogy megtaláld a megfelelő partnert, aki viszonozza is az érzéseid. Inkább jó dolog, hogy nem fekszel össze fűvel-fával, a mai világban az ilyen lány már kincsnek számít. Bárki bármit mond, légy büszke magadra! Az szégyen, ha valaki érzelmek nélkül kefél úton útfélen. Hidd el, eljön majd neked is az igazi, és utána már pont nem fog számítani, hogy hány éves voltál akkor épp. Egy férfinek mindig megtiszteltetés, ha ő lehet az első, és értékelni is fogja, hidd el. :)
2019. ápr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%
Lányként semmi sem szégyenletes vagy cikinek. Egyszerűen mindig lesznek akik megvédenek téged és így is kellenél nekik. Férfiként már rohadtul ciki lenne és el is ítélne mindenki, echte lúzernek számítanál, stb. De hát az élet ilyen.
2019. ápr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ma 00:20 Nem hazudok, a kérdésem teljesen valós.
2019. ápr. 20. 00:44
 10/28 anonim ***** válasza:
kár ezen aggódnod, túl van fújva ez a téma. szűz vagy és kész.
2019. ápr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!