Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha kicsi a péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kicsi a péniszem (12-13 centi), kompenzálhatom azzal, hogy jó vagyok az orális szexben? (20/f)

Figyelt kérdés
Kort is írjatok! (Komoly válaszokat, légyszi, őszintén kíváncsi vagyok!)

2020. márc. 11. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem kicsi, átlag méret
2020. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Átlag méreted van, de valóban sokat számít, ha jó vagy orálban mérettől függetlenül. :)

35N

2020. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem kicsi a 13 cm. Nekem is ekkora, igaz ez mellé nagyon vastag, de soha de soha senki nem panaszkodott a való életben rá. Ha esetleg volt is valami gond az az volt hogy nem szerettem azt a lányt vagy nem volt meg köztünk az a kémia, az a vonzódás de soha nem volt olyan hogy nem volt elég vagy hogy nem érezte. Ne higyj el mindent amit a neten látsz. Átlagos méreted van és nem kell hogy nagy legyen hogy jó legyél szexben.
2020. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem kompenzálna az orális szex semmit. Az max izgatásra jó, előjátékként, de még akkor sem mindig. De ez én vagyok.

Viszont a péniszed méretét nem is feltétlenül kell megpróbálni kompenzálni akármivel. Volt tapasztalatom kb ekkora farokkal, semmi problémát nem okozott, ugyanúgy simán el tudtam élvezni tőle, mint bármelyik másik partneremtől, akinek történetesen nagyobb volt a szerszáma. Nem ez befolyásolja a szex minőségét, első sorban.

2020. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy jó orál hasznos tud lenni, de azért azt is tudd használni ami a lábad között van (amúgy átlagos méret). A kisebbségi komplexusod kompenzáld, pontosabban küzd le magadban, utána indul minden más.
2020. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kicsi, de nyilván pozitív hogyha jó vagy orálban :)
2020. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig ez kis méret..

Ha jól tudsz nyalni,annyira nem vészes amúgy.

2020. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, vagyis ha elélvezek orál alatt akkor utánna nekem m1 mitörténik nagyjábol

24

2020. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!