Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van arra valami módszer hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra valami módszer hogy a szex okozta fájdalmakat elnyomjam magamban?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon más típus szexuálisan mint én. Vannak vágyaim amiket tudom hogy csak azok a lányok/nők tudnak hogy milyen akik meg tudják válogatni a partnerüket. Na mindegy. Én a szexben 1 dolgot élvezek, azt hogy a barátom boldog. Eléggé kellemetlen (enyhe szóval) számomra az aktus, kb minden pózban amit a barátom akar. Hogy nyomhatnám el a fájdalmat? Előre is köszönöm a válaszokat! 19/L

2020. márc. 13. 18:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudlak sajnalni ne haragudj pedig szeretnélek...de tudod van az a mondás hogy aki rongynak tartja magát azzal bizony fel is mosnak
2020. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 October15 ***** válasza:
65%

Kérdező: Írtam egy PÜ-t, mivel ez még mindig a GYK érthető ha kapásból meg sem nyitod őket. :D

Ugyanakkor van benne pár kérdés ami felvetődött bennem és némi kifejtést igényelne. Elolvasnád? [Ha nem szeretnél pü-t írni nyugodtan válaszolhatsz itt, már ha úgy gondolod hogy akarsz rá válaszolni.]


Vagy esetleg okay ha itt megkérdezem? [A te privátszférád szóval nyilván ott válaszolok a kérdésre ahol neked kényelmesebb.]

2020. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"megbeszéltük hogy őt az én vágyaim nem izgatják, hát az élet néha lemondásokkal jár"


Ez nem párkapcsolat. Bocsi. Csak azért ne maradj vele mert azt hiszed nem kapsz jobbat. Fiatal vagy az isten szerelmére. El kell engedni a negativitást és a mérgező kapcsolatokat mert minél hosszabb ideig vagy benne annál nehezebb lesz kimászni belőle, nem beszélve arról, hogy hosszútávon milyen hatással van a személyiségre. Értéktelennek és üresnek fogod magad érezni. (Már most is, mi lesz később?) Használjuk már az eszünket mégha a szív erősebb is ilyen téren. Én nemrég raktam ki az életemből az (mostmár) exem akit szerettem de egyszerűen nem volt rám jó hatással semmilyen téren és nem tisztelt. Nem könnyű de ha szükséges...

20l

2020. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
October15: Bocsi ha nem válaszolok minden kérdésedre, de nem, a barátom cseppet sem egy adonisz, szimplán a férfiak között nem válogathatok szerintem. Elmondta a barátom, és látom is hogy milyen egy vonzó nő, és én nem olyan vagyok! Kérdezz nyugodtan ha nem válaszoltam!
2020. márc. 13. 19:41
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari kerdezo, de ez mar minimum egy pszihologust kivan.Nekem is volt rossz kapcsolatom, semmibe vett de èn szerettem, aztan a jozan èsz dontott es lapàtra tettem. Pedig nagyon fajt ez a dontes de megtettem
2020. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 October15 ***** válasza:
89%

Rendben akkor itt. :)


Szóval:

Miért vagy együtt valakivel aki effektíve azt mondja, hogy nem vagy vonzó [ezt én nem tudhatom, de a tizenéves lányok önértékelését azért óvatossággal kezelem], nincs más akivel együtt lehetnél ennek okán[ami egy baromság szerintem], úgyhogy őt nem érdekli, hogy te mire vágysz?


Tehát együtt vagytok X ideje, szex van de még sosem elégített ki kézzel vagy orálisan és itt most nem análról beszélünk hanem sima egyszerű nyalásról, ujjazásról, csikló, kisajkak stb izgatásáról ugye?


Szereted a barátodat vagy csak magadat veszed ennyire semmibe? [Az utóbbi eset nagyon nem jó, az előbbi meg nem indokolja hogy ezt eltűrd.]


Nem szólnék bele a kapcsolatotokba mert a kérdés nem erre irányult szóval azt nem feltétlenül akarom véleményezni, hogy vajon benne kellene-e maradnod egy ilyen kapcsolatban [bár gondolom azért ebből már sejted, hogy mi a véleményem] DE semmilyen szín alatt nem kell eltűrnöd és elnyomnod a fájdalmat legyen az fizikai vagy lelki, pláne nem a szex kapcsán, főleg nem egy kapcsolatban.


Amúgy is egy kapcsolat elvben két egyenlő fél között jön létre. Az alapján amit írtál nem valami fű de nagy kaland a pasid külsőre, az alapján amit művel belsőre sem lehet egy főnyeremény. Akkor mégis mire fel ennyi fölényeskedő veled szemben? :D Egyáltalán ha nem vagy vonzó szerinte akkor pontosan miért is akar veled lenni? Miért is rombolja a kb amúgy sem létező önbecsülésed és önértékelésed ilyen viselkedéssel?


Totál esélytelen, hogy BÁRKINEK olyan és annyi hiányosságai legyenek amikkel nem tudna egy ennél egészségesebb kapcsolatot kialakítani valaki mással. [Okay a végére mégis csak sikerült véleményeznem, bocs de amit művel a barátod az tényleg mocskos mód gusztustalan.]

2020. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16# 👍👍
2020. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#16 igen csikló izgatásról van szó! Pontosabban őt nem izgatja elvileg amire vágyok. Szerelemes vagyok belé, vagyis inkább abba az érzésbe hogy van valakim. Lehet hogy gusztustalan dolgot csinál....
2020. márc. 13. 20:31
 19/24 October15 ***** válasza:
48%

Okay kérdező itt azért van miről beszélni.

Ahogy elnézem ezt te is látod.

Talán lejött, hogy nem csesztetni tervezlek vagy bármi.

Úgyhogy: Írhatok pü-t?


Értem hogy anoním az oldal de szerintem te sem akarnál pl olyasmit itt megtárgyalni, hogy mégis mit gondolsz magadról, honnan jönnek ezek a gondolatok, van-e valaki aki tud támogatni téged [család, barátok stb] és hasonlók.


Persze ha nem szeretnél beszélni arról, hogy mégis mi vezetett ehhez a helyzethez stb akkor nyilván nem erőltetem és nem is tudom eröltetni. :D De ahogy elnézem szükséged lenne rá és ha itt kerestél segítséget akkor gondolom nincs olyan személy akivel erről tudtál volna beszélni.

2020. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 October15 ***** válasza:

Ahogy szokták volt mondani az ismerős nick kapcsán közérdekű adatigényléssel fordultam a soha nem törölt GYK PÜ listámhoz:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Kezeket fel aki szerint ez a 2 kérdés nem zárja ki egymást. :D

2020. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!