Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van arra valami módszer hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra valami módszer hogy a szex okozta fájdalmakat elnyomjam magamban?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon más típus szexuálisan mint én. Vannak vágyaim amiket tudom hogy csak azok a lányok/nők tudnak hogy milyen akik meg tudják válogatni a partnerüket. Na mindegy. Én a szexben 1 dolgot élvezek, azt hogy a barátom boldog. Eléggé kellemetlen (enyhe szóval) számomra az aktus, kb minden pózban amit a barátom akar. Hogy nyomhatnám el a fájdalmat? Előre is köszönöm a válaszokat! 19/L

2020. márc. 13. 18:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan pasid lenne, akivel összeilletek, nem lenne fájdalmas a szex, hanem megőrülnél érte. Nem ez a te embered, bocs. Fiatal vagy, találsz jobbat, nyugi, csak járj nyitott szemmel. Attól, hogy ez kihasznál a következő imádhat. Hidd el, hogy szerethető vagy!

Talán kicsit idősebb, tapasztaltabb kéne, aki rád is tud figyelni.

2020. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem azokat a nőket, akik átmenetileg valamiért nem találnak normális partnert, ezért beérik egy önző, semmirekellö idiótával is. Hát én úgy vagyok vele, akkor inkább leszek egyedül. Sosem tűrnék el ilyet.

Neked sem lesz fájdalmas a szex, ha majd találsz értelmes embert. Vagy használd a kezed, azzal is jobban jársz.

2020. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 October15 ***** válasza:
49%
21, 22: Fölöslegesen pazaroljátok a billentyűzetetek élettartamát. :D Szimplán csak 1 kamu kérdés. Az mondjuk érdekes, hogy ha már troll akkor miért nem marad "karakterben" és miért egymást kizáró kérdéseket tesz fel. :D De hát most na nem lehet mindenkinek agya.
2020. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is kamu kérdés. Ennyire hülye nem lehet senki.
2020. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!