Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire élvezetes számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire élvezetes számotokra a védekezés nélküli szex, ahol a gyereknemzés a cél?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nagyon élvezetes volt, az egyik legjobb időszakunk volt
2020. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokaktól hallottam már én is, hogy a női ciklust azt a menstruáció szinonímájaként használták, pedig a ciklus a teljes (átlag) 28 napot magába foglalja, ami két menstruáció első napja között lezajlik. Ez magába foglalja a teljes hormon-körforgást, ami előkészíti a méhet a potenciálisan megtermékenyített petesejt befogadására, a tüszőt érleli, lehetőséget biztosít a spermiumoknak ovuláció során könnyebben eljutni a petevezetőbe, ésatöbbiésatöbbi, ami végül az újabb menstruációban ér véget. Ezt a folyamatot valóban "leállítja" és nem "beállítja" a hormonális fogamzásgátlás, a tabletta konkrétan olyan hormonokat és olyan dózisban tartalmaz, ami elhiteti a testtel, hogy most éppen terhes, ezért átmenetileg szünetel a peteérés (a női havi ciklus központi része, a "csúcs" mondhatni, ami miatt ez az egész mizéria lezajlik), így nincs minek megtermékenyülnie, ezért olyan hatékony fogamzásgátló eszköz. Vagyis effektív leállítja a ciklust. A terhesség alatt is ha hirtelen felborul a hormonális egyensúly, még a kezdeti időkben, pl lecsökken a progeszteron szintje, az bizony vérzéssel jár és ha nem pótolod időben, vetélés lesz a vége. Pontosan ugyanaz a folyamat, mint amikor a tabletta szedésénél a kamubogyóknál vagy a heti szünetnél tartasz. Ez NEM ugyanaz, mint a normál menstruáció, ami szintén NEM egyenlő a női ciklussal, mert annak csak egy szelete. Szóval az, hogy tabletta szedése alatt vérzik a nő havonta egyszer, csupán egy ritmust visz az egyébként állandó hormonszintbe, csomó hormonális fogamzásgátló eszköz (spirál meg hasonló) teljesen meg is szünteti a vérzést, mert amúgy szerepe ilyen esetben nincs.


5. válaszoló vagyok, szóval már adtam releváns választ is. Bocsi, de az alap biológiai ismeretek hiánya eléggé fel tud bosszantani.

2020. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdéssel kapcsolatba is kapj választ. Brutál jó! Lehet végig élvezni az egészet odafigyelés nélkül, mert, hogy éppen a követjezménye a cél. Én orgazmus után nem hagyom abba és megy tovább a menet.
2020. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én egy 60 éves mamiba szeretnék egyszer jól beleélvezni!

Hmmmmm

2020. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor a legjobb a szex,ha bele adhatsz apait-anyait!Ha nyugodtan tele loheted a nő huvelyet!
2023. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!