Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik a haverom akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a haverom akivel együtt élek. Ha véletlen masztizason kapna, az be jönne? L23

Figyelt kérdés
Szóval egy lakásban lakunk, és szívesen elcsabitanam. Szerintem bejovok neki, így úgy intéznem, hogy véletlen rajtakapjon. Szerintetek milyen ötlet?

2020. márc. 14. 22:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jo otlet :P
2020. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, meg fog lepődni :D

Majd mindenképp írd meg mi lett

2020. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 exelant ***** válasza:
84%
Lehet, hogy csak zavarba hoznád, és kimenne azonnal a szobából, de ha fel is keltenéd az érdeklődését ott és akkor, akkor csak egy -két alkalmi dugásra kellenél neki. Ez a taktika szerintem nem válna be hosszú távú kapcsolathoz.
2020. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Faklyahhh ***** válasza:
50%
Jaja mint az előttem szólók. Nem jó irány. Ez ilyen agyi szint alatti dolgok. Nekem pasiként pl pont nem izgatna fel annyira. Vagyis hogy nem ugy állnék a dolgokhoz. De pl. Ha oda jönne csábítóan nézne. Lassan lassan közeledne, majd suttogva a tudtokra adná hog mit is érez és a kezet megfogva valahova pl a popsira vag cicijére helezné. Naa az iggen. Erre lehet válaszolni. Elmondani, hogy én is vágyok rád vagy , hogy barátként tekentiket rád vagy, hogy nem jössz be kicsit sem. Vagy bármi. Na szal érted?!
2020. márc. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Mi lett belőle?
2020. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Tök zavarba jött, és nem lett végül semmi :(
2020. máj. 11. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!