Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Nektek tényleg csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek tényleg csak a topmodell, full sminkben lévő lányok tetszenek? L

Figyelt kérdés

A barátnőm, aki ilyen típus azt mondta h csak az ilyen csajokra buknak töbnyire a pasik.

Én átlagos lány vagyok, és ritkán sminkelem magam.


2020. márc. 16. 20:50
1 2
 11/19 October15 ***** válasza:
88%

Ez a kérdés most ugye kamu? Vagy legalábbis nem múltál el 18 ahogy a kategória megkívánja ugye?

Ha valami oknál fogva egyik sem akkor nagyon, nagyon, nagyon szomorú panda leszek...


Ez nyilván nem igaz. Miért lenne a pasik többségének az esztétikus, hogy úgy néz ki a lány/nő arca mintha egy kezdő karosszérialakatos csinálta volna? :D [Újnyi vastag glett.]

2020. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ez csak afféle általánosítás. a bukás az egy dolog,hiszen fontos a vizualitás,de a kapcsolatoz több kell. nem is nagyon értem az összehasonlítást...mostr akkor rád nem buknak a srácok? mert ha így van annak nem a smink az oka,mint ahogy ő rá sem a vakolat miatt ugranak. lehet csak könnyű megkapni...
2020. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem, a pasiknak olyan lány tetszik, aki smink nélkül is úgy néz ki mint egy topmodell, azért különbség.
2020. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a smink nélküli természetes lányok jönnek be! Nekem ne bújjon festék mögé!
2020. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A topmodell alkat már rég megbukott mert 40-45 kiló 170 centihez csontvázat jelent. Az igaz hogy az arc szépsége vonzó, de a magyar lányok jó része szép, és a belső is sokat számít. Viszont sok pasi nem néz ki jól és nekik be kell érni nem olyan szép nőkkel is. Vannak jó nők ronda pasikkal és fordítva is, de nyilván ezek nem gyakoriak. Az is igaz, hogy amíg egy nő puncit ad egy pasinak és az jó, akkor sokáig meg tudja tartani az adott pasit....

35F

2020. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kicsit a Bibliából a teremtéstörténet jutott eszembe, amikor a kígyó azt kérdezte Évától: Isten tényleg megtiltotta, hogy a kert bármely fájáról egyetek? (Természetesen nem.)


Ha hát ennek is az ellenkezője igaz :)

28F

2020. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jól néz ki a szép smink de az már egész más dolog milyen lehet azt megpuszilni, vagy összenújni egy olyan arccal amin van 5 réteg... 😀

26N

2020. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Határozottan nem!

Szeretem a természetet szépséget.

F

2020. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mikeXxX ***** válasza:
Bárki bármit is magyaráz itt a sminket nem véletlen találták ki és ez egy női " fegyver" is egyben mellesleg sok férfi fel sem ismeri a sminket mindenkin max akin tényleg sok van én szeretem nem kell mindig de alkalomadtán érezzem hogy Nő van velem aki ad erre is. 40f
2020. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!