Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú barátnál miért izgathattak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú barátnál miért izgathattak fel ehek a dolgok? Tudatalatt tetszett?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel nagyon-nagyon kedveltük egymást. Akkor nekem teljesen más srác jött be, vele csak barátságban voltunk. Viszont voltak dolgok, amik akkor is felizgattak. Pl. mikor fizikáztam, és ő segített nekem, és velem szemben állt én pedig ültem, és úgy néztem fel rá, hogy csak a szememmel, vagy például amikor a legújabb körömfestésem nézte meg és akkor megfogta az ujjamat is, és amíg nézte addig a kezem a combján volt. De attól is beindulok, ha arra gondolok, mikor én feküdtem a padon, és ő meg odahajolt megkérdezni halkan hogy van valami baj. Nem tudom, ezek miért izgattak. Azóta eltelt egy kis idő, mindketten sokat változtunk, és mostanában érzem hogy elkezdett bejönni nekem. Amikor autóban egymás mellett utaztunk, akkor az enyém mellett volt a keze, és legszívesebben megfogtam volna, de barátok lévén nem mertem. Ez nornális hogy fiú barát iránt ilyen gondolataim vannak?



19/L


2020. márc. 16. 21:51
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
96%
Asszem ideje elindítani a Túl a barátságon című hadműveletet.
2020. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárkibe bele tud szerelmesedni az ember. Sőt ez az igazi, nem az első látásra történő maszlag.
2020. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szex.
2020. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezt ugy hivjak: szerelem.
2020. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tudat alatt (is?) tetszett a fiú. Indíthatod a rohamot.
2020. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2020. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!