Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek a perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek a perverz pasikat? Mi számít nálatok perverz dolognak? Kort is írjátok 19f

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 05:31
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Vannak akik szeretik. Mire gondolunk perverzség alatt?
2020. márc. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Nem szeretjük! Fujjjjj!!!!
2020. márc. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ milyen értelemben perverz. Nem szeretem a mimóza virágokat sem, de azért nem bánom ha nem veri véresre a testem szex közben és nyalogatja le rólam cseppenként miközben megd*ugja a seggem...
2020. márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem.
2020. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senki sem szentfazék. Mindenkiben van perverzség csak van aki jobban van aki meg alig. Szerintem ebből is az aranyközéputat kell megtalálni. Azért nem egy mimóza pasit keresek magam mellé.
2020. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!