Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti pasik jobban szeretitek a...

Ti pasik jobban szeretitek a szolizott bőrű nőket mint a fehéreket? Vagy nem számít?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy a pasiknak jobban bejön a barna bőr, akár szolizott, mint a fehér. Állítólag jobban izgatja, beindítja őket.

Egy srác ismerősöm azt mondta, neki nem jönnek be a fehér bőrű nők (ő maga világos bőrű és hajú), jobban szereti ha sötétebb bőrűek, szerinte az olyan kis egzotikus.


Nektek tényleg jobban bejön a szolizott bőr? Vagy ha szép és csinos a csaj, szép amúgy a bőre, nincs rajta bőrhiba viszont fehér, akkor nem zavaró?



2019. jún. 8. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem például jobban bejön a fehér bőr.
2019. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Én csak a fehér bőrt szeretem a barna taszít.

F/41

2019. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Én jobban szeretem a világos bőrű nőket, mint az agyonszolizott, természetellenes "sárgás-barna" ráncos bőrűeket. A természetes mindig vonzóbb, legalábbis szerintem.
2019. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a világosabb és a napbarnított bőr is bejön, a szolizott viszont taszít.
2019. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Világos bőr.
2019. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak a világos bőr ami szóba jöhet.
2019. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szolizott bőr nem jön be, vagy a természetes világos vagy a természetes kicsit barnás.
2019. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy addig, amig termeszetes...
2019. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Kicsit rendbe kell tenni a fogalmakat. Nincs olyan hogy "szolibarna". A bőrben pigmentek vannak, amik Nap és szolárium hatására is ugyanúgy jönnek elő. A szolárium NEM színez. A saját bőröd pigmentjeit hozza elő ugyanúgy, mint a Nap (csak egyenletesebben).

Aki azt írja hogy hogy napbarnítottat szereti de a szolisat nem, az

1. úgy érti hogy a túlbarnítottat nem szereti azaz ha túlzásba esik valaki

2. fingja nincs hogy az adott nő aki után utánanéz vajon szoliban vagy napozással szedte össze a szép színét.

Pasik! Úgy tudjátok megkülönböztetni, hogy aki túl szépen egyenletesen barna, nincsenek fehér pántok (fürdőruha, top) az fix hogy szolis.


Szoláriumot és napozást is túlzásba lehet vinni.

2019. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
9-es, tévedsz. Nem a fehér csíkok hiányából állapítom meg, hogy egy nő (illetve ma már a férfi is) szolibarna vagy napbarnított. Lerí róla, rá kell nézni. Jómagam kertészként dolgozok, vannak hölgy munkatársaim, akik egész nap kint vannak nyáron is. Teljesen más, természetesebb barna színük van (természetesen itt sem csak a nőkre értem), mint a szoláriumtól bronzos-sárgás, adott esetben ráncosodott bőrű nőknek. Ha nagyon bele akarok menni, akkor a szoli tömény UV-A sugárzást ad, a nap meg nem, pl UV-B-t is, amivel D-vitaminhoz jut a szervezet. Félreértés ne essék, nem azt akarom mondani, hogy a sok napozás egészséges, a szolizás meg káros, de szembeötlő a különbség a két barna bőr között.
2019. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!