Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel töltitek el az időt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel töltitek el az időt most, hogy szinte sehova nem lehet kimozdulni?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok és milyen neműek?

2020. márc. 17. 11:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mosok, rendezem az ügyeimet, várom, hogy esetleg (be)hívnak valamiért, gondolkodom, hogy hogy elb×m az időmet. Totál egyedül vagyok, jó lenne valakivel beszélgetni, ha már nem annyira érdemes kimenni. (F38)
2020. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

Gyárban dolgozok minőségisként. Otthon autós hirdetéseket nézek, zenét hallgatok, bringázok, illetve dolgozok a ház körül.

28F

2020. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozunk mint állat semmiféle leallas sőt többet kell dolizni!

45f

2020. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Csinálom a ház körüli teendőket, zenèt hallgatok, kreatívkodok - szeretek ilyen DIY dolgokat csinálni ès most, hogy kènyszerszabin vagyok, több időm jut rá 23/N
2020. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jelenleg home office - úgyhogy 1-2 óra munka, 10 perc lazulás, kis netezés. Még ki lehet mozdulni a természetbe, tök szép idő van, ott a kert, meg a háztartást rendbe lehet tenni.
2020. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Eddig is távmunkában dolgoztam. Inkább ez zavar, hogy nem lehet elutazni, már egy kicsit elegem van Magyarországból.

Amúgy meg sokat járok a természetbe, sportolok.

2020. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Altatom a gyerekeket. Utána kaját csinálok, pakolok, takarítok stb.

Húsvétra csinálunk majd az ovissal valami dekort. Ültünk az erkélyen. Sütni szeretnék kakaós csigát.

Nem unatkozom pedig jó lenne egy kis nyugi, már múlt héten is beteg volt a nagy és nem volt oviban. Hülyét fogok kapni ha hónapokig ez lesz.

2020. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én munkával töltöm az idôm...


30f

2020. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Hétfőtől pihi volt, aztán ma át dumáljuk az osztályunkkal a holnapi teendőket és holnaptól távsuli, idk hogy néz ez majd ki.


-18

2020. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!