Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik tinédzser éveiket végigko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tinédzser éveiket végigkockulták, és később kapcsoltak, hogy CoD, WoW, GTA stb. helyett kimozdulni kellett volna, csajozni, mennyire bánják, hogy függők lettek, és utólag mit tudtak ellene tenni a szexért?

Figyelt kérdés

A kockaságomat is inkább az interneten éltem ki ismerkedéssel, több-kevesebb sikerrel. Még bizonyos lányokra is neten írtam rá, pedig élőben is beszélhettem volna velük. Szóval nálam köztes megoldás volt.


Mennyit kockultatok? Mondjuk általános hetediktől érettségiig, majd egyetemen észrevettétek, hogy baj van, vagy ennél hosszabb/rövidebb?


28F


2019. júl. 1. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 10-26 éves koromig kifejezetten kocka voltam, ettől függetlenül 18 éves koromtól csajoztam, barátnőim is voltak végig, a szünetekben is jutott hálótárs, szóval attól, hogy sokat gémeltem, még belefért a kapcsolat, csajozás, bulizás, edzés, iskola, gyakorlatilag minden amit akartam, hogy beleférjen. Neked is belefér, időmenedzsment kérdése.

32/f

2019. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
#1 akkor te nem voltál függő, a játékfüggőség épp attól az, hogy minden más hanyagolására megy. Első barátom képes volt egész napokat kockulni, semmi más hobbija nem volt. Nem véletlen az exem. Soha nem is jönnék össze többet olyan pasival, aki játszik, a gyerekek játszanak, egy felnőtt ember viselkedjen már felnőtt módjára.
2019. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 azureknight0715 ***** válasza:
51%

A 2es egy idióta, ne foglalkozz vele. Ilyen felfogású csajjal nem jönnék össze kb azt mondja hogy ha valakinek a játékok a hobbija azt offolja pedig azis ugyanolyan hobbi mint minden más. Kív vagyok te mennyire mondanál le olyan dologról amit szeretsz csinálni.


Kérdésre a válasz: szakközépben wowozás volt végig, tanulmányaimra rányomta a bélyeget, de később ez háttérbe szorult mondhatni a függőség egy idő után aláb hagy. Ennek elllenére ugyanúgy volt barátnőm akkor is. Utána is lett kisebb szünetekkel és most is van. Magáról a játékokról nem szoktam le ugyanugy tolom mert ez a hobbim, szeretem ezt csinálni, kikapcsol, élvezem. Ált konzoljátékokkal tolom, és néhanapján rákapok a wowora, de nem olyan szinten mint régen. Kapcsolatom emelett tökéletes, összeköltöztünk, gyereket tervezünk.

Utoljára pedig annyit hogy ha valaki azért nem jön össze valakivel, vagy azért szakít vele mert szeret játszani videojátékokkal na az vall gyerekes gondolkodásra az ilyet hagyni kell a francba, mert agyilag is 0 az illető, viszont persze a videojátékokat sem szabad túltolni, van egy időszaka de abból is egyszer kikell jönni, itt nincs olyan hogy kinövöd, maximum már annyira nem köt le mint régen.

2019. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A netesporesz mindent megad nekem.
2019. júl. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#3

Tarthatsz idiótának(sértett kisfiú, ebből is látszik, milyen gyerekes vagy😌), technikailag akkor is te vagy a debil. Ha egy felnőtt ember igényli a játékot, akkor még nem nőtt fel és nekem nincs kedvem azon veszekedni, hogy foglalkozzon már velem is legalább annyit, mint a játékkal, vagy találjon már valami értelmesebb elfoglaltságot. A párom hála Istennek utálja a videojátékokat és bármikor nála vagyok, csak rám koncentrál, elmegyünk biciklizni, strandra, biliárdozni, moziba, együtt főzünk vacsorát és borozgatunk, beszélgetünk közben stb. A gamer pasimmal ez kb úgy nézett ki, hogy átmentem hozzá és néztem, ahogy játszik. Hát kösz, de ebből nem kérek😀


Ha viszont mondjuk havi 1-2-szer a haverokkal játszik pár menetet, azt nem zavar, de a rendszeres játék az agyamra menne, össze se költöznék vele, mert idegesítene, ahogy megy a Fifa meg a lövöldözős-autós szarság a háttérben, tiszta ovi...majd a gyerekemtől elnézem, nem a páromtól.

2019. júl. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember miért nem igényelheti a játékot? Barátaimmal gyakran társasozunk, billiárdozunk, bowling, ritkán kockulás. Most őszintén, ez mivel rosszabb, mint a youtube, facebook nyomkodás?


Kérdező: Régen kocka voltam, mai napig is élvezem a játékot, de már nem annyira. Nagyon sok emberrel találkoztam kockulás során és egyre nagyobb igenyem lett személyes kapcsolatokra, amely miatt idővel a kockulás háttérbe szorult. Nem kellett semmit tennem ellene, ezt akartam.

2019. júl. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 azureknight0715 ***** válasza:
0%
Havi 1x, 2x :D És ha 3x akkor már otthagyod? :D Arra viszont azért nem írtál semmit hogy ha neked kellene lemondani egy dologról amit te szeretsz akkor mi lenne... Ne haragudj de tényleg idióta gobdolkodási módod van. Valószínüleg olyan csaj lehetsz aki ráakaszkodik a barátjára és ha nem te vagy a középpontba nála akkor már megy a hiszti. Gondolom az elöző gyerek azért játszott annyit mert már nem bírt téged elviselni és ez így érthető is. Egy embernek ne akard már megmondani mit tehet és mit nem, ha játszani szeret akkor játszon, normális mértékben. Telefonon a facebook meg a sok szar azért megy gondolom...
2019. júl. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki játékfüggő, az keménynek nyomja, az osztályomban is volt pár ilyen gyerek. Na nekik soha nem volt nőjük, a többiek gúnyolták is őket. Ma már nem menő gamer-nek lenni, sőt egyre kínosabb, ahogy látom, mondjuk én azért jobb iskolában tanítok, tudom, hogy a kevésbé magas intelligenciájú családokból kikerülők között több a játékfüggő, mert őket könnyebben megvezeti a játékmarketing.
2019. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

#7

Senkinek nem mondom meg, hogy mit csináljon. Épp ezért szimplán nem jövök össze gamerekkel. Így csinálhatja azt, amit akar és nem idegesítjük vele egymást, és nem is kell lemondania róla.

Másrészt: nekem nincs semmilyen idegesítő vagy káros szokásom, ezért soha semmiről nemis akartak leszoktatni. Hobbim az edzés, szeretek otthon lenni és pihizni, de ugyanúgy bármilyen más programban is benne vagyok, ahogy fentebb is soroltam párat. Utazgatni is imádok. Nem cigizek, nem drogozok, nem vergődök minden hétvégén bulikban, nincs semmilyen függőségem. Akkor miről kéne lemondanom, ami mást zavarhat? :D Amúgy ha mégis lenne ilyesmi, akkor természetesen kompromisszumképes lennék és változtatnék rajta, kivéve, ha számomra nagyon fontos ÉS hasznos dolog(nem úgy, mint a játék). Pl az edzésről senki kedvéért nem mondanék le, de szerinted kinek baj az, hogy jól nézek ki? xd


Harmadrészt pedig egyáltalán nem vagyok akaszkodós sem. A jelenlegi párommal távkapcsolatban élünk, legközelebb 1 hét múlva találkozunk, közben naponta 1-2-szer beszélünk, vagy felhív, vagy írunk pár sort. De nem ellenőrizgetem, nem vádolgatom azzal, hogy biztos megcsal addig meg ilyenek. Szóval azért mielőtt valakit gyerekes módon elkezdesz valamivel vádolni, előbb győzödj meg arról, hogy igaz-e😅Bár mit is várok egy agyilag 7 évestől, aki még játszik. Amúgy a biliárd, bowling, szabadulószoba meg hasonlók nem olyasfajta játéknak számítanak, mint egy lövöldözős vagy akármilyen videojáték. Hogy lenne már ugyanaz a kategória..

2019. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#2 ertem a gondolatmeneted es valamilyen szinten megertem, DE szerintem neked teves gondolataid vannak a gamer szorol, csak azert mert jatszik valaki meg nem olyan lesz mint a volt baratod, en is jatszom megis abban biztos vagxok hogy az atlag no tobbet facebookozok. Utasitsak el mindenkit? Az hogy jatszott mig ott voltal az nem a jatek hibaja hanem az embere. Barmivel elofordulhat. Volt csajom pl facebookon postolta a szarsagait MINDIG. Mosz akkor en se jojjek osdze senkivel aki ranez a facebookra? Eleg maganyos lennek akkor
2019. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!