Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaimhoz fordulok! Ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaimhoz fordulok! Ti is megszagoljátok a ruhaneműt, mielőtt beteszitek a szennyesbe?

Figyelt kérdés

Belénk van ez kódolva(pár emberbe) , hogy pl. zoknit, melltartót, bugyit megszagolunk, hogy "na, ma mennyit izzadtam" vagy valami ilyesmi okkal.

21/L


2020. márc. 17. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem!

Csak te vagy ilyen beteg!

2020. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Én szeretem érezni a punci illatot, így megvédeném a hölgyet.
2020. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Masra bukok.
2020. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szagolom meg, ha el akarom dönteni, hogy alkalmas-e arra, hogy felvegyem aznap. :D Ha tudom, hogy a szennyesbe akarom dobni, akkor nem szagolgatom.
2020. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a bugyit néha megszagolom, csak elővigyázatosságból, sajnos hajlamos vagyok mindenféle fertőzésekre, így már megszokásommá vált ellenőrizni a szaghelyzetet. De nincs bennem ilyen "na, ma mennyit izzadtam" kérdés- melltartónál, ha kimaradt az aktuális mosásból, esetleg még megteszem ezt, hogy felvehető-e még aznapra, de amúgy nem igazán jellemző rám a ruhák szagolgatása.
2020. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha megszoktam szagolni.
2020. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Én csak a bugyimat. Akkor is ha beteg;)
2020. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van csajom én is megszagolom a bugyiját pedig férfi vagyok. Igaz engem nagyon izgat ez. Az meg aztan vegkepp ha a no is szereti a sajat illatat.
2020. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bugyit néha igen
2020. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bugyi és zokni kivételével(az egyértelmű, hogy egy használat után hordhatatlan) mindent lemeózok. na. büdösen mégsem mehetek ki (nem. nem lesz az kötelezően 1 nap után).
2020. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!