Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után nem minden pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után nem minden pasinak látszik az arcán, hogy volt akció?

Figyelt kérdés

Nekem eddig 3 pasim volt, és szex után mindegyik leharcoltan nézett ki, piros szemek, nyúzott arc. Van olyan pasi, akin nem látszik meg, hogy szex volt? Tehát friss, szemefehérje fehér, kipihent?

Csak olyan válaszoljon, aki tudja miröl van szó.....



2020. márc. 17. 19:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Ismerkedek egy pasival, akivel nem fekudtem még le, de gyanitom, hogy van szeretöje. Úgy akartam kideriteni, hogy mikor gyanakszom, hogy ott van, utána küldetek vele egy szelfit. De nem látszik semmi az arcán, se a szemein!!! Lehet, hogy ö a kivétel
2020. márc. 17. 19:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Még ha bele is megy ebbe, hogy akkor küldjön képet mikor te akarod, lehet pont rosszkor kéred és nem akkor van ott így nem látod amit szerinted látnod kéne vagy ha egy régebbit elküld. Na meg nyilván ha oda van nem a telefont fogja nyomkodni.

Erre még nem gondoltál?


Amúgy miért nem lehet játszmázás nélkül beszélgetni?

2020. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajtam nem látszik :P
2020. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egész nap is szexelhetek, de semmi nem látszik rajtam. Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltünk, és még bírtuk is volna ha nem kellett volna mennünk. Másnap ugyan úgy szexeltünk, mintha mi sem történt volna,
2020. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sose figyeltem meg ilyesmit egy pasin se...
2020. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha beleadsz apait-anyait akkor persze hogy kipirul az arcod - a fizikai "igénybevételtől". Ha meg éjszaka van a "művelet" akkor naná, hogy fáradt vagy utána. Ettől még ha a szeretőjével van akkor nem az lesz az első gondolata, hogy még mellette az ágyból egyből szelfit küld magáról... Ha ennyire gyanakvó vagy, akkor miért nem beszélsz vele inkább telefonon?

Amúgy meg "szépen" indul a kapcsolat, ha már az elején ennyire bízol a másikban, már bocs de ez nem túl sok jót vetít előre.

2020. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!