Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem nem számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem számít szüzesség elvesztésnek ha gumival csináljuk?

Figyelt kérdés
Mivel így nem ér össze a két nemi szerv, csak nagyon közel kerül egymáshoz. Az a baj, hogy mindenki hülyének néz, így inkább azt mondom hogy nem vagyok szűz....

2020. márc. 17. 20:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
85%
19. S mi van ha kiszakad a gumi, s terhes lesz a nő? Akkor szüzen lett terhes. Mert egy mikrórepedés is elég, s lehet csak a végén következik be.
2020. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
67%

Sőt az a vicc, hogy a koton 99.9% üres tér, mert az atommagok picik és hatalmas üres tér van köztük.


Tehát a péniszt és a puncit tulajdonképpen a "semmi" választja el fizikailag 😃

2020. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
#21: az ugyanaz mintha ondós kézzel megújaznád és úgy lesz terhes. Igen látod, lehet szűzen terhes valaki, nem a szüzességhez van kötve..
2020. márc. 18. 00:09
 24/39 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted.
2020. márc. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
89%

Srácok, én kezdem összerakni a dolgot.


Tehát:

- a pettinghez meztelennek kell lenni

- a gumival való szex viszont maximum pettingnek minősül


Tehát ha a suli mögött én felhajtom egy lány szoknyáját és gumival meghágom, akkor tulajdonképpen semmi sem történt. Max baráti ölelkezés.

2020. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
84%
Nem egészen életszerű,de értem az elméletedet..
2020. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
#25: nem jól látod, akkor pontosan petting történik. És a meztelenség a megcsalás feltétele, nem a szexé!
2020. márc. 18. 18:03
 28/39 A kérdező kommentje:
26: Örülök, végre valaki. Elismeren hogy társadalmilag inkább szexnek számít, de biológiailag max petting lehet, mivel nem érintkeznek nemi szervek.
2020. márc. 18. 18:05
 29/39 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező! Maradj csak nyugodtan az elméletednél hiszen úgysem lehet neked megmagyarázni, hogy iszonyat nagy baromság amit te gondolsz! Nem is értem minek írtad ezt a kérdést ide ki hiszen úgy is tudod mi a válasza erre az embereknek. De ne csodálkozz rajta hogy bolondnak néznek szerintem ne nagyon hangoztasd ezt a csoda elméletedet sehol se!
2020. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
73%
Dejó ez az elmélet. Már elég sokan megbąsztak, de ezek szerint még szűz vagyok, mert az összes gumiban volt 😁
2020. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!