Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki az ha még ennyi idősen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha még ennyi idősen is a kezem a "barátnőm"?

Figyelt kérdés

Azért gondolom cikinek, mert egy 12 évesnek még normális dolog de én már 22 vagyok, és még mindig itt tartok.

Meg az is gond hogy már a kezem semmi élvezetet nem ad.


2020. márc. 17. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nválasztásod!!!! Mi nem itélünk el ezért.
2020. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább megvan a motiváció. Nekem sosem sikerült ráunni a kezem jelentette élvezetre.
2020. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

40 felett vagyok mégis ki szoktam verni néha pedig van párom, teljesen jól működik köztünk a szex is és akkor mi van hogy kiverem időnként?

Az esetedben inkább az a ciki, hogy picsogsz mint egy kisgyerek, s eleve feladod, próbálkozás helyett (mármint nőknél próbálkozás kommunikációval, udvarlással, kedvességgel stb.) inkább sajnálkozást vársz.

2020. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok és hasonlóan érzek. Voltak már kapcsolataim, de még egyik sem volt úgy igazán jó és stabil.

Már túltettem magam azon, hogy keresgéljek. Élem az életem aztán majd vagy lesz valaki vagy nem. Arra koncentrálok, hogy a karrieremben magas szintre tudjak jutni és egészséges maradjak, a többi csak fűszer.

2020. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves nő vagyok és szintén nincs senkim...szerintem meg sok ismerősöm szerint se ciki. :)
2020. márc. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én 25 éves nő vagyok, nekem sincs senkim és nem is akarok.

nincs türelmem senki lelki hisztijeihez.

2020. márc. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!