Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki lenne rá térni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne rá térni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, úgymond egy helyen dolgozunk szoktuk látni egymást naponta 3x 4x

Beszélgetünk is néhány percet

Nagyon tetszik nekem ez a lány, elképzelhető hogy én is neki :)

Ciki lenne azt mondanom neki hogy szép lány és nekem nagyon bejön? Ha esetleg ő mégsem akar tőlem semmit, vagy van valakije, akkor ez mindennap ciki érzés lenne hogy bepróbálkoztam nála

Valami tanács ?

Lányok jmis írjanak véleményt ti hogy látjátok ezt

Köszönöm



2020. márc. 19. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy 10?

Miért lenne ciki? Jelezd felé, h szerinted szép, vonzó nő. Flörtölj vele kicsit.

2020. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

23 eves vagyok, a lány 21

Nem tudom van e valakije

De mikor beszélgetek vele érzem hogy erdekli amit mondok és szokott nevetni sokat ami viszont jó!

Igazábol csak azt nem akarom hogy utána meg cinkbe érezzem magam h bepróbálkoztam

2020. márc. 19. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele filmekről, pl amit előző este néztél. Aztán ha jo a film téma, kérdezd meg van-e kedve filmezni veled egyik délután... Ha rákérdez, hogy randi, mond hogy "akár" vagy "ha szeretnéd, hozol egy finom borocskát a filmhez" Így nem kell direktbe színt vallani, de kiderül amit tudni akarsz, pl van pasija vagy bármi.

22L

2020. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez is jó lehet

Mert barmiről tudnék vele beszélni

Csak hát ha már elhívom filmezni akkor meg utána ha nemet mondd

Pont az lesz amit nem akarok h ott lesz benne h na ez is be probálkozott

Valami olyat keresek ami még ha nem is jön be , később sem ciki ha látjuk egymást

2020. márc. 19. 09:43
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha cikinek érzed az ismerkedést, nem kell ismerkedni. Akkor tuti nincs visszautasítás. De hacsak nem vagy gondolatolvasó, akkor kommunikálni kell. Garancia nincs semmire.
2020. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van
2020. márc. 19. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez pont jo szoveg, mert nem tolakodo, de kiderul a szandekod. Es haritani is lehet udvariasan. Szerintem, ha erre nem reagal vagy lep, akkor nem szabad ujra kezdeni, mert az finom elutasitas. Es ha igy alakul, de nem nyomulsz, akkor minden mehet rendesen.
2020. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Be bróbálom de lehet most nem menne a hülye vírus miatt

2020. márc. 19. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!