Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi fut át az agyatokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi fut át az agyatokon, hogy ha az első szex alkalmával kiderül, hogy a pasi farka igen méretes darab?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
én meglepődtem, de adtam neki egy esélyt
2020. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nálam az egyik prosti mondta azt mikor analt kértem hogy ezt úgyse gondoltad komolyan 😁
2020. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Olyankor nagy boldogság fut át rajtam :) De azért 20 centinél ne legyen nagyobb :D
2020. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Fiatalon sikerult bevonzanom, amitol feltem. Speciel nekem faj. Ellazulok, felizgulok, csuszik jol, de nem kompatibilis. Ezert orulok a megkerdezes utan kuldott kepnek. Mar elore kerulom. Plusz husz ez mar, de foleg a vastagsaggal van bajom.
2020. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Hát. Elsé jutok vele a szexig amint lekerül a gatya

Ha annyira durván nagy és vastag még sem próbálom nem akarok én szétrepedni

Szóval max szájjal és kézzel kiverem leszopom

Ő meg nyaljon ki

De ebből pár kapcsolat nem lesz de még szexkapcsolat se mert a pont a lényeg fog hiányozni belőle

Megvolt a petting és szépen barátságosan el válnak útjaink így nem raboljuk egymás idejét és nem pazaroljuk a legszebb éveinket egymásra h csak szenvedjünk ...

2020. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Mivel még szűz vagyok, nem örülnék egy lőcsnek. Persze szép látvány, de nem busszal akarok megtanulni vezetni...
2020. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Első szex előtt az jutna róla eszembe, hogy velem ebből nem lesz szex.
2020. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Hogy mire gondolnak? Egy szó. Jackpot.
2020. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy le leszek pontozva :D
2020. márc. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Velem egyszer történt ilyen, félelemmel teli izgalom töltött el :D de azóta is vele vagyok
2020. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!