Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú nem tud egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem tud egy lánnyal sem kialakítani olyan kapcsolatot hogy minimum szex legyen akkor ő egy senki, nem férfi?

Figyelt kérdés

Ha én nem értek a lányokhoz, nem tudok lányt találni sem barátnőnek, sem szexre akkor én nem vagyok férfi?

Azért hogy én nem vagyok jó a lányoknál, kevesebbnek érzem magam. Nem azt mondom hogy rajongjanak értem, de azért tudjak barátnőt találni. Nagyon szar érzés.

Nagyon jó lenne szexelni, el sem tudom képzelni hogy milyen lehet...


2020. márc. 19. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Uristen, itt mennyi luzer csavo van...

Senki nem tökeletes, viselkedj ugy mint egy FERFI, es akkor kapsz nöt...

Siralmas...

2020. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem találsz barátnőt vagy nőt szexre, mert ilyen nyomasztó vagy, a lányok az önbizalmat és a pozitív kisugárzást szeretik, nem a pesszimizmust! Nagyon negatív vagy.
2020. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi nem tud kapcsolatot kialakítani akkor ő egy olyan férfi aki nem tud kapcsolatot kialakítani. Legyen ennek az oka akármi, önértékelési probléma, nem jó szociális érzék, stb. Ezeket férfiatlannak titulálni szerintem abszolút felesleges és valószínűleg pont az, ami meggátol téged abban, hogy fejlődj.


Fontos, hogy beismerd magadnak ha nem vagy jó valamiben ahhoz hogy tudd fejleszteni magad, de az ilyesmi miatt ne szégyelld magad.

2020. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!