Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Szex után (amikor orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szex után (amikor orgazmusotok is van) kényelmetlen nektek ha a férfi nekiáll kinyalni benneteket? Vagy túl érzékenyek vagytok már és nem esik jól?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Èn imádnám, de sajnos sosem csináltak velem ilyet
2020. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Nekem sok csajom, partnerem általában 1 csikló orgazmus után érzékenyek, azon a tájékon, olyankor várok egy picit, és mehet tovább az élvezet. 👌

De volt olyan csaj is, akit nyaltam, és pár perc után, már újra tocsogot mint az elején, és nem kellett sokat várni, és újra lehetett bekapkodni a csiklót... 🙈🤭😀


33/F

2020. márc. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Volt már, hogy csinálta párom, viszont nekem változó. Van mikor olyan intenzív, hogy szólok neki most várjunk egy picit, de olyan is volt, hogy utána csináltuk tovább és egy második meg nagyobb orgazmus lett belőle.. :D nagyon nem szeret kielégítetlenül hagyni(ahogy én sem őt) és ezt nagyon értékelem benne 😊
2020. márc. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2020. márc. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Hüvelyinél, ha hamarabb mentem el mint a párom, akkor kicsi pihi és folytatás, de ha egyszerre, akkor nem szeretem ha rögtön jön a második kör.

Csiklóorgazmusnál folytathatja szinte rögtön, persze finomabban kezdve.

2020. márc. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!