Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhesen ti mennyit szeretkezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra80 kérdése:

Terhesen ti mennyit szeretkeztetek? Minden nap vagy egy nap többször is? Meddig, hányadik hónapig? Orgazmusotok volt, nem árt a babának, nem indúl el a szülés tőle?

Figyelt kérdés
Milyen pózók kényelmesek? A terhesség különböző hónapjában milyen pózokat használtatok? A férjetek menyire szerete ezt az állapotot? Közben sokat mozog a kicsi?

2013. máj. 11. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Húúúú Petra te aztán kérdeztél. Kezdésnek olvasd el ezt.

[link]

2013. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem a párom tényleg a mai napig szeretem, de akkor nem kívántam őt. Egyszerűen nem ment.

Akkor voltak is ebből elég súlyos gondok, de utána szülés után megint aktív szexuális életünk lett. És minden olyan lett mint régen.


Ezért el lehet ítélne de nem voltam rá képes.

2013. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egyéntől függ. Van akinek meghatványozódik az igénye és pasi legyen a talpán aki tartani tudja a lépést, és van aki egyáltalán nem kívánja.

De az tény, hogy a szexnek nincs semmilyen káros hatása a magzatra.

2013. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Száraz tónak nedves partján döglött béka kuruttyol.

Hallgatja egy süket ember ki a vízben lubickol.

Sej, haj, denevér, bennünk van a kutyavér.



Szóval ha nem süket az ember, lehet neki kedveskedni azzal hogy halkan leöntöd kis vödör vízzel éjjel ha csak pisiltél.

2023. júl. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi :))) Ez nagyon nem ide jött volna, töröltessétek inkább :)
2023. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!