Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lanyoknak nő a seggükön szőr?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak nő a seggükön szőr?

Figyelt kérdés
Vagy létezik egyaltalán szőrös seggü / seggluku lány ?

2020. márc. 20. 07:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nő, nekem például nagyon, de változó, mert van akinek meg alig
2020. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

NA akkor leírom mi az igazság

ez genetika függő, a skandináv/szláv szőke kék szemű nőknek egyáltalán nem nő vagy csak nagyon pihés, a mediterrán vagy ázsiai nőknek pedig bundás mint a csubakkáé. Sajnálm ez a valóság.

2020. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
Igen, de nagyon egyszeru leborotvalni, es nem szur utana.
2020. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak a hátukon és a talpukon. 🙂
2020. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szerencséseknek csak pihés, de én láttam már olyan csajt, iskolában én a szélső padsorban ültem, ő meg a hozzám közeli oldalon a középső padsorban, egyszer kicsit kilógott a deraka/háta és szegénynek az egész háta csupa szőr, és nem csak pihés, hanem látványosan, de még pont annyira, hogy a pasiját nem zavarja, legalábbis elfogadja így; meg szal a hátát saját magának a csaj amúgyis tök nehezen tudná szőrteleníteni.
2020. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!