Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jól gondolom hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jól gondolom hogy nem lehet autóval csajozni?

Figyelt kérdés

Szerintem aki lúzer az BMWvel is az marad és a kinézet sem változik attól még nem leszel Adonisz.


Fordítva is igaz én inkább meghúznék egy szüleivel élő vonzó bombázót jogsi nélkülit, mint egy olyan nőt aki nem jön be mondjuk kövér és Ferrarija van.


Tapasztalatok? Főleg férfiak érdekelnek... aki sosem jutott puncihoz és megvette a BMW-t, vagy Impreza WRX STI-t onnantól jöttek a nők és szexkalandok?



2020. márc. 20. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Jól gondolod .

Azért mert lett egy bömbid vagy egy Bugattid még ugyan az a szerencsétlen takony vagy ..

Nem leszel ettől menő vagy vonzóbb .. és a kis prütyő se fog rögtön spriccelő orgazmust okozni sorozatban ..

A jellemed fejlődjön ne a külcsíny.. az Rá ér akkor mikor van már mire

N

2020. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kocsival (inkább az emögött lévő pénzzel) igenis lehet csajozni, csak kérdés hogy milyen nőket szedsz fel.

Nekem egy nagyon kedves ismerősöm járkál BMW-vel meg látszatra 50k+os zakókban és cipőkben, és volt is egy pár nője már... de érzelmi roncs, mert közel a 40-hez nem talált még normális párt, akije volt azzal kikészítették egymást lelkileg, egy teljes kudarc a szerelmi élete, és a depressziótól 20 kilót fogyva, a BMW-ben ülve járkál pszichiáterhez...

Jó beszélőkéje van, akármelyik csajt felszedné egy körre, szóval "jutna neki punci". De attól mert van pénzed, kocsid, kielégítő szerelmi élet még nem jut.

2020. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nemjól gondolod.
2020. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #2-es írja lehet csajozni pénzzel (sok pénzzel), de utána ne csodálkozzon az illető ha csak a pénzt látják benne az embert nem, s a goldiggernek semmi más nem kell belőle. Pénzért rengeteg dolog megvehető, csak éppen pont a legfontosabbak nem, a boldogság, szerelem, család.

Ettől még akinek az a fontos, hogy lyuk legyen, meg szilokonos biodíszlettel feszítsen maga mellett még megteszi - legyen az ő baja ha lehúzzák.

2020. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
A jellem, persze ... arra izgulnak a nok nem is a ferfias testre, arcra, meg az atletikus testre, szepfiu mosolyra. Meg hogy egy utvefuro legyel az agyban. Az autot hagyjuk mar, az senkit nem erdekel, csak kiegeszito.
2020. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Furgon, kötél, ragasztószalag, kloroform kombinációval lehet
2020. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lányok cuppannak a jó kocsikra
2020. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A helyzet, hogy sokan annyira elhiszik ezt, hogy jó autóval lehet csajozni, hogy ha tényleg sikerül beszerezniük egy vagány autót, attól akkora önbizalmuk lesz, amit imádnak a csajok. Szóval valójában nem az autóval csajoznak be, csak azt hiszik.
2020. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szoptam már le pasit fuvarért.
2020. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:

Volt időszak amikor elegáns autóval jártam, és volt amikor zakkanz ex-szoialista rommal.

Viszont álmaim nőjét bringázáskor szedtem össze.

Beizzadt póló, surf-nadrág, kitaposott adzőcipő.... és mégis. ;)

Szóval, nem minden az autó.

2020. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!