Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus után miért akarja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus után miért akarja a barátnőm folytatni?

Figyelt kérdés
Orgazmus után miért folytatja mindig a barátnőm miközben tudja hogy ez rossz érzés nekem? (pl ha lovagol rajtam akkor folytatja mintha mi se történt volna) azt mondja hogy ez őt izgatja

2020. márc. 20. 21:41
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
87%
Mert még akar orgazmust te lüke 😆
2020. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kimondtad a választ. Azért, mert ez őt izgatja és nem szeretnélek megbántani, de nem lehet, hogy kicsit korábban mész el, mint azt ő szeretné?
2020. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszaj kommunikalnod vele. Az vilagos, hogy o meg nem elegult ki. Es valamit tenni kell, de akkor ez nem megoldas. Bevallom, magamtol soha nem talaltam volna ki. Noknek mas. Csomo pasi farka utana is all, lelkileg ertem, hogy meg van halva, de az erzekenysegrol nem tudtam. Persze mas, ha tudja valaki. Vagy elotte el kell kezdeni izgatni, vagy utana valamit kezdeni vele, hogy ne ez legyen.
2020. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondok neked két okot:

1) Te elélveztél a párod még nem (nem szép dolog tőled, sőt kicsit önző ha te eldurranás után lezártnak tekinted a szexet akkor is ha a másik még kívánja).

2) Mert egy olyan mázlista vagy akinek többszörös orgazmusra képes a párja. Úgyhogy panaszkodás helyett inkább örülj neki, más összetenné két kezét ha hasonló tüzes, érzéki nője lenne :)

2020. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról lehet szó, hogy még nem ment el, de szeretne, vagy ha igen, akkor szeretne megint. Kérdezd meg egyszerűen, hogy mit csinálj vele, ha neked így kellemetlen. Néha velem előfordul a második, de nem mindennapos, de azzal is érdemes lenne kezdened valamit.. N
2020. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont az lenne a lényeg hogy ő elégüljön ki először. Rajtam aztán ugrálhatna, mert csak egylövetű vagyok, igaz azt el tudom húzni a végtelenségig, de miután elmentem összemegyek és akkor már sokmindent nem tudna vele kezdeni.
2020. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!