Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalommal hamar elmegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal hamar elmegyek, de utána simán tudom folytatni ez baj?

Figyelt kérdés

18F szoval az a helyzet hogy amikor elkezdodik a szex, akkor kb 3perc alatt elmegyek, de utána tudom folytatni lassan(nem lankad le) aztán egy perc mulva már normálisan is.. Szerintetek ezt észreveszi a csaj vagy gáz?

A második alkalommal már kb 15-20-25percig birom, csaj függő



2019. okt. 2. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ha tudod folytatni és figyelsz arra, hogy a partnered is kielégüljön. A kettő között viszont cserélj óvszert.
2019. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy csinálnám hogy először orálisan kielégítenélek, aztán szexelnénk. Egy ilyen pasi az álmom egyébként, szerintem ez a legideálisabb.
2019. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kellene nagy munkát fektetni abba az oralis kielegitesbe😆 De amugy köszi;)
2019. okt. 2. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!