Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinak sokáig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak sokáig nem volt semmilyen kapcsolata nővel, sikerrel járhat, ha sok pénzt felajánlva, , hírdeti" magát?

Figyelt kérdés

#hírdeti
2020. márc. 21. 01:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kinek mit jelent a siker...
2020. márc. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha van az a pénz, amiért engem egy nő ,,kivégezne", elég nagy siker lenne számomra.
2020. márc. 21. 01:48
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Csak szolok, hogy torvenytelen.
2020. márc. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a helyedben az lenne siker, ha ezt pénz nélkül érnéd el!
2020. márc. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne hirdetned magadat? Felmész a prostis oldalakra és válogatsz 6-700 lányból.


Akkor van probléma (mint az én esetemben), ha ingyen szeretnél szexelni.

2020. márc. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, tudsz szexet vásárolni ha neked ez a siker. Rosszlányok.hu 10-15 ezerért már kapsz "sikert", bár mondjuk én azzal nem büszkélkednék hogy "sikerül" megdugni pénzért egy k....vát.
2020. márc. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En is ilyen pasi vagyok :( Sajnos en es a kerdezo nem kurv.akrol beszelunk.
2020. márc. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

,,Nekem a helyedben az lenne siker, ha ezt pénz nélkül érnéd el!"


Szépen hangzik, csak számomra ez egy elérhetetlen cél.

2020. márc. 21. 02:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, évek óta írogat itt valaki, ha sejti a válaszomból, hogy lány vagyok, hogy pénzért szexelne. Gondolom, ha talál volna rá jelentkezőt, nem csinálná ezt évek óta... Azt nem értem, hogy az ilyen miért nem megy fel rosszlányokra, ha ígyis-úgyis fizetne a szexért. Normális lányok ebbe úgyse mennek bele, ott meg ő választhatná ki, hogy kivel akar.
2020. márc. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem törvénytelen. De alkalmi kur.vák nincsenek. Normális nő nem megy bele ebbe, bármennyit is fizetnél. Végső soron így is csak egy töketlen lúzer vagy, sőt a legtöbb nő megsértődik ha kur.vának nézik.
2020. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!